H&M Romania

Comert

• Site: www.hm.com/ro

Forum despre H&M Romania

mihaela17 Marti, 07 Feb 2017

Ce salariu este pentru programul part time de 20h pe saptamana? interviurile cum mai sunt?
MihaelaAndreeaB Joi, 21 Ian 2016

Am aplicat din nou pentru ca am vazut o pozitie deschisa. M-am angajat imediat dupa ce am fost refuzata la un alt magazin mai mic si sper ca aceasta experienta ma va ajuta. Am invatat foarte multe in perioada asta asa ca sunt optimista :)
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in H&M Romania
Nila Joi, 03 Dec 2015

MihaelaAndreeaB, eu zic sa nu te descurajezi! Daca ramai consecventa si "vanezi" o companie vor fi sanse! Presupun ca te-au "picat" datorita experientei insuficiente (pentru ei), insa ceea ce H&M prezinta pe site este total diferit de realitate! In H&M se lucreaza slow motion...un vanzator/vanzatoare te abordeaza rar pana la deloc! Dar daca intrebi se implica.
Daca aveti posibilitatea relocarii, lucrurile devin ceva mai simple :)
MihaelaAndreeaB Sambata, 21 Noi 2015

Si eu am participat la cele doua interviuri si aveam mari sperante dar nu a fost sa fie. ...
VerSus Miercuri, 16 Sep 2015

Hai sa va spun cum sta treaba cu H&M , am lucrat 4 ani la ei , am si ...
mrproper Sambata, 18 Apr 2015

am fost si eu la ei de 2 ori . interviul se tine la hotel europa (centru vechi) interviu ...
ghidut Miercuri, 08 Apr 2015

Ce salariu are un Store Manger H&M?
Alicia Joi, 12 Feb 2015

raspuns persoanei cu nickname-ul ''angajatulperfect'': te rog sa citesti toate ...
angajatulperfect Joi, 12 Feb 2015

Alicia, tu vrei sa iei 725 lei in mana (975 brut) de aduci vorba de asa ceva? Pe bune ...
Alicia Miercuri, 11 Feb 2015

Ce salariu se ofera in februarie 2015, avand in vedere ca salariul minim pe economie a ...
Marius Miercuri, 03 Dec 2014

@ Ana , poti te rog sa fii mai explicita ? Si te rog nu face economie de caractere .
ANA Marti, 02 Dec 2014

sa traga comp in spate nu depind de angajati= depinde de firma, de pret, de calitate.
Marius Marti, 02 Dec 2014

@ radu Dar tie chiar nu iti plac surprizele ? Chiar vrei sa treci de interviuri si sa ...
radu Luni, 01 Dec 2014

ce fel de intrbari iti pun aia 9 ? exemplu te rog? cum trebuie sa arnaj hainele iti arata?
Geta Luni, 01 Dec 2014

Stie careva ce intrebari sunt la interviurile de grup, toata lumea vorbestedar nu da ...
DenS Vineri, 28 Noi 2014

Am fost si eu la interviu pt H&M si ce sa va zic...o sa fie interviu pe grupuri...cam ...
Teo Marti, 04 Noi 2014

Am lucrat mai mult de 2 ani deci pot avea o parere apropiata de realitate. Firma foarte ...
buna seara! Miercuri, 08 Oct 2014

Stie cineva unde se depun cv-urile?
Cristian Vineri, 08 Aug 2014

Va Salut pe totii, as vrea sa stiu si eu dupa cate zile te suna dupa al 2\'lea interviu ...
elena Miercuri, 23 Apr 2014

Buna,Ma puteti ajuta cu cateva informatii privind salariile de la Office/Store manager? ...

Locuri de munca Catena Asistent de farmacie - Catena Pas cu Pas
Farmaciile Catena
BUCURESTI, Ilfov
Last update: 24.07.2017
Locuri de munca British American Tobacco Romania Senior General Ledger Accountant (Finance)
British American Shared ...
Last update: 20.07.2017
Locuri de munca Executari.com Operator Calculator - Introducere Date
Executari.com
Last update: 19.06.2017
Locuri de munca APT Resources and Services SRL Collection Support with French
APT Resources & Services SRL
Last update: 30.06.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Advanced Russian speaker Trainee for Order Analyst role with Russian  e
Last update: 21.07.2017
Tehnician
  • Prima de vacanta
Reprezentant
  • Masina de serviciu
Recrutor
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Bonurile de masa se acorda abia dupa trei luni, timp in care seful de sector te face treptat sa renunti singur prin tot felul de mizerii, ...
idnick 28.07.2017
Pentru locatia din Timisoara stiti ceva?
DenisaDeni 27.07.2017
AnnA91 27.07.2017
Analist
IT Helpdesk
Consilier vanzari
Call Center Department
First level manager
Primele șase luni ale anului au adus în peisajul economic românesc cu 31.23% mai multe firme decât în perioada similară a anului ...
Agenția Națională pentru Ocuparea Forței de Muncă (ANOFM) a anunțat săptămâna aceasta faptul că pentru luna august are ...
Producătorul de țigări Philip Morris si-a anunțat intenția de a modifica liniile de producție a fabricii de țigarete din Otopeni ...