Hagleitner Hygiene Romania

Productie

• Site: www.hagleitner.ro

Forum despre Hagleitner Hygiene Romania

Cassano Joi, 03 Dec 2015

Am inca o completare la ceea ce am postat inainte :
Comentariile facute de unii dintre voi la adresa altor persoane ( unele sarcastice si jignitoare ) nu va face pe voi sa dovediti ca aveti clasa si un comportament elevat . Criticati o firma , mai multe persoane care au lucrat s-au lucreaza acolo, dar de fapt este vina voastra . Nu ati aratat cu nimic prin comment-urile ca meritati sa lucrati in firma si aceste concedieri par fondate .
Mentionez ca aceste comentarii, doresc sa nu le luati persoanal dar imi doresc sa va ganditi pe viitor fiecare cum sta si cat de departe merge cu vorbele . Cand gura vorbeste fara rost , cand nu iti poti stapanii tasta , cand frustrarea atinge limite maxime , cand incerci sa faci rau fara sa realizezi ca de fapt iti faci tie personal rau , ajungi la un punct cand tu ca om ar trebuii sa te intrebi unde iti este problema , pentru ca nu aceasta firma ti-a cauzat aceste miscari emotionale, aici poate ati realizat ca aveti probleme voi ca si oameni , indivizi . Incercati sa va comportati normal si o sa primiti inapoi ceea ce meritati . Mult success in viata tuturor comentatorilor si firmei in acelas timp, pt ca fiecare dintre voi are multe de oferit .

PS : Va rog nu comentati postarile mele pt ca nu o sa va raspund . Multumesc anticipat .

Cassano Joi, 03 Dec 2015

Am citit cu interes aceste comentarii, lipsa de profesionalist a unora a ajuns un fel de gradinita pe acest forum , intradevar nu am vazut persoana concediata care sa comenteze ceva de bine despre o firma , este o lege universal valabila . Ma intreb oare cei care tot au comentat in decursul timpului au avut o satisfactie personala lasand aceste mizerii pe un forum serios ? profesionala nu aveti cum , oare de ce au fost concediati multi ? pt ca erau foarte competenti ? Reamintesc fostilor sii actualilor angajati in acesta frma, ca si reclama negativa ( mai ales cand este gratis ) este benefica . Recomand firmei sa ia pozitiv aceste comentarii pt ca atunci cand cineva vorbeste de tine chiar si "" de rau"" , esti bun ,

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Hagleitner Hygiene Romania
scania Sambata, 27 Iun 2015

iar se pare ca se fac noi angajari pe perioada de 2 luni

scania Vineri, 06 Feb 2015

Firma de tranzit ai contract de munca pe o luna de zile iar daca esti norocos ti se mai ...

scania Vineri, 06 Feb 2015

se pare ca acum agentii sunt sunt amenintati ca daca nu trimit foile de parcurs nu isi ...

chintzoiul Marti, 23 Dec 2014

Sarbatori cu liniste, pace sufleteasca si daruri frumoase pentru toti !

varza a la cluj Marti, 02 Dec 2014

Ce este foarte motivant si spune multe despre "stabilitatea" din aceasta firma ...

veteranu Miercuri, 12 Noi 2014

acu pleaca valul de iarna. de la buzau la resita o sa fie zona greu accesibila. ramane ...

stan patitul Duminica, 02 Noi 2014

nu, nimic nou sub soare. nu mai scriem fiindca nu mai avem ce vorbi, ne sunt indiferenti. ...

bag Sambata, 01 Noi 2014

Hi agenti, nimic nou sub soare, vine Craciunul, ceva perspective in firma?

veteranu Duminica, 12 Oct 2014

pai asa cum am zis. incepe sa se vada si efectul noii metode de salarizare model ...

varza a la cluj Sambata, 11 Oct 2014

mie imi place ca la sedinte la masa cu directoru toti is activi, propun, se lauda ca fac ...

stan patitul Vineri, 10 Oct 2014

DA , e grav. Pleaca doi vechi. Din pacate nu am stiut sa-i pastram. Si se duc la ...

bag Miercuri, 08 Oct 2014

Cauta motanele unde vrei , dar un lucru e cert, oamenii nu pot sa traiasca cu 300 de euro ...

veteranu' Duminica, 05 Oct 2014

@stan patitu - sa-ti zic ceva, ca am mai mult experienta decat tine: in vanzari nu exista ...

motanelu' Sambata, 04 Oct 2014

stau in banca mea, da firma nu o sa dispara ma Tavi, baiatule... ia niste rudotel daca ...

Bag Sambata, 04 Oct 2014

Motanele debitezi numa ineptii stai in banca ta si taci chestia e ca firma asta tre sa ...

motanelu' Vineri, 03 Oct 2014

Dragi si fosti colegi!Doar cateva vorbe fostilor colegi de pe forum (din care a ramas in ...

Bag Vineri, 03 Oct 2014

Cautati va in alta parte, se schimba oamenii ca pe sosete, nu este firma unde sa faci ...

stan patitu Luni, 29 Sep 2014

Va fi foarte greu. Ne pleaca doi f buni.

Locuri de munca ALTEN Romania FPGA Developer
ALTEN SI-TECHNO Romania
Timisoara, Job national
Last update: 06.06.2017
Locuri de munca ENGIE Romania Trainee in cadrul Distrigaz Sud Retele, Pitesti
ENGIE
Pitesti
Last update: 09.08.2017
Locuri de munca Piraeus Bank Romania DATA ENTRY OFFICER - Collection Dept.
PIRAEUS BANK
Last update: 25.07.2017
Locuri de munca Dräxlmaier Group Consulting Production & Logistic SAP eWM
DRAXLMAIER Group
Last update: 22.06.2017
Locuri de munca APT Resources and Services SRL B2B Corporate Catalog Admin with French
APT Resources & Services SRL
Last update: 24.07.2017
Network engineer
  • Pachet gradinita copii
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
Game tester
  • Concediu de crestere a copilului
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Inginer proiectant ...
  • Concediu de crestere a copilului
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Ati fost angajat?