HaynesPro Data SRL

Automobile

• Site: www.haynespro.com

Forum despre HaynesPro Data SRL

ARTW Miercuri, 09 Mart 2016

Este un loc de munca foarte bun, atmosfera relaxata, program flexibil, mediu de lucru fara stres.
Se poate promoveaza o data pe an cu o marire de salariu aferenta, marirea de salariu depinzand de amploarea activitatilor efectuate in anul anterior. Cu toate astea, promovarea ajunge intr-un punct mort la un moment dat.
Salariile depind de grila de salarizare. Toate lumea incepe cu 450 de euro brut + bonuri de masa si in functie de promovare se poate ajunge la 650 de euro brut + bonuri de masa in decurs de 2 ani de exemplu.
Activitatile care se fac (functie de departament) se rezuma la prelucrarea unor date de pe site-urile producatorilor de automobile si introducerea lor in baza de date interna.
Un job perfect pentru inceputul carierei.
CCV Duminica, 03 Aug 2014

De fapt, salariul pentru ingineri junior este 1.500 BRUT ! In realitate, castigi 1.500 lei, incluzand si bonurile.

1.500 lei brut inseamna 1260 lei net, la care se adauga bonuri undeva putin sub 200 lei.

In concluzie, ajungi la 1.500 lei daca incluzi si bonurile. Este un salariu mic pentru un inginer, dar avand in vedere situatia economica din Romania, este mai bine decat sa fi somer.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in HaynesPro Data SRL
Ccv Vineri, 11 Iul 2014

Poate voi va ganditi la domeniul IT unde se castiga mai bine, dar pentru un inginer pe domeniul electric, mecanic, metalurgic etc., salariul de inceput este in general de 1.200 - 1.400 lei. Rareori, gasesti in astfel de domenii salarii de 2.000 lei. Salariu de 1.500 lei + bonuri, insemana un castig lunar de 1.700 lei, ceea ce nu este de neglijat pentru un inginer incepator din Romania. Sa fim seriosi, majoritatea dintre noi, inginerii debutanti de astazi, nu stiu sa faca mai nimic, nu producem aproape nimic pentru inceput.

jorje Miercuri, 02 Iul 2014

Pe bune doar 1500 RON pt un inginer?
Nick Joi, 27 Feb 2014

Atmosfera ok, colegi ok, programuil flexibil si mediu de lucru destul de lejer. Salariu: ...

Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Timisoara, Calea Martrilor Part-Time (f/m)
LIDL Romania
Last update: 19.07.2017
Locuri de munca ING Romania Asistent Manager / Executive Assistant
ING Bank
Last update: 18.07.2017
Locuri de munca PayOut Payroll & Outsourcing Consilier Vanzari (Bucuresti)-Il Passo
PayOut Payroll & Outsourcing
Last update: 12.06.2017
Locuri de munca Professional HR Analist Call Center Senior - monitorizare echipa
Professional
Recrutor
  • Telefon de serviciu
27.07.2017
27.07.2017
Buna ziua! Ce salarii sunt la Aerotec, in productie, logistica? Am auzit foarte multe cunostinte spunand ca: este foarte lejer dpdv al ...
Pokke 26.07.2017
Support Technician