Heidi Chocolat

izaflower Vineri, 07 Apr 2017

Salarii:
Lucrator productie - 1200 net
Merchandiser - 1200 net
Agent vanzari - 1800-2000 net, fara bonuri de masa incluse in salariu mentionat si fara bonus vanzari in salariul mentionat (te plimba prin toate Mega Image_urile si chiar provincie, valabil pt Bucuresti)
Agent vanzari IKA (ai vreo 8-10 IKA pe zi luni-vineri) salariu 2500 ron net pt experienta de 10 ani in vanzari, fara sa adaug bonurile de masa si bonus vanzari in salariul de mai sus. Masina de servici, km inclusi limitati, telefon servici cu GPS pe el.

La toate pozitiile de mai sus se adauga bonusuri anuale in bani, abonament la clinica medicala privata, dulciuri, traininguri, team buildings. Asta daca au fost vanzari bune in firma.

Pt angajare in poziti de la agent vanzari mai sus, la interviu ti se cer recomandari de la fostul loc de munca. Pt stabilirea salariului, ti se cere fluturasul de salariu de la fostul loc de munca.

dbordeinu Luni, 16 Feb 2015

care-s salariile pe FPM?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Heidi Chocolat
cami Miercuri, 26 Feb 2014

M-ar interesa foarte mult o parere, impresie, orice despre aceasta companie.Locuiesc in apropiere si mi-as dori un loc de munca aici. Am experienta in conta, am lucrat la o multinationala , stiu cum stau lucrurile in general; tocmai de aceea sunt un om care-mi vad de treaba. Multumiri anticipate!

Locuri de munca Sloop Internship Marketing si Comunicare
Sloop
Locuri de munca Procter & Gamble Procurement Manager with German
Procter & Gamble
BUCURESTI, Job national
Locuri de munca Molson Coors Financial Analyst Team Leader
Molson Coors
Locuri de munca Molson Coors Solution Developer (Commercial)
Molson Coors
Locuri de munca British American Tobacco Romania Junior Master Data Analyst
British American Tobacco ...
Inginer Sistem in Informatica
Locatie buna.Colectiv tanar, numai proaspat absolventi naivi. Angajatii cu vechime mai mare de 2 ...
QA Game Tester
mediul de lucru
Operator procesare date
Salariul la timp, bonuri de masa, foarte rar se sta peste program, iar atunci orele suplimentare ...
Inginer electromecanic
Vanzator casier