Help Net Farma

Farmaceutice

• Site: www.helpnet.ro

Forum despre Help Net Farma

Mango Marti, 27 Iun 2017

Ma poate ajuta cineva cu informatii despre farmaciile Helpnet?

monav Miercuri, 13 Mai 2015

Am fost la mai multe interviuri si testari la ei si am constatat cu stupoare ca o Coordonatoare de Resurse Umane poate sa ma intrebe cu seninatate daca sunt casatorita, daca am copii, unde lucreaza sotul! Mi se pare scandalos!!!!
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Help Net Farma
Anishka Luni, 17 Noi 2014

Am fost la 2interviuri dintre care unul pe calculator, pentru postul de operator calculator,le am trecut pe ambele, m au trimis la o farmacie pentru a vb cu diriginta de farmacie, mi au zis ok de luni incepi de la sediu.Luni mi au zis k asteapta contractul sa vina de la director de la semnat.A trecut o sapt nici telefon nici nu au raspuns nu nimic ,au trecut 2au trecut 3 saptamani .nimic...mi a dat dupa o luna mi a dat mesaj nici makr nu m a sunat si mi a zis k nu se mai poate .

Liviu Luni, 20 Oct 2014

Ce atributii are un farmacist in lantul HelpNet? Are aceleasi obligatii in ceea ce ...
Luana Luni, 25 Aug 2014

Aveti idee cum e in alte dep? Cum ar fi marketing-vanzari?
Duca Roxana Vineri, 16 Mai 2014

Aveti idee cat e salariul unui farmacist? si care e programul de lucru?
emy Sambata, 16 Noi 2013

Acum salariul este de 8 mil, eu am refuzat colaborarea, oferta salariala mi se pare mica.
Elena Marti, 09 Iul 2013

Eu am fost in 2010-2011 la un interviu pentru postul de consultant la raionul de ...
Helene Vineri, 17 Mai 2013

Puteti da va rog mai multe detalii..?
Adinutza Miercuri, 20 Mart 2013

Ce imi puteti spune mai mult despre Help Net?
Diana Luni, 22 Oct 2012

Ce anume doriti sa aflati?
oana Duminica, 16 Sep 2012

poate cineva sa ne zica ceva despre HelpNet?

Locuri de munca Teleperformance Romania Customer support representative with English
Teleperformance Romania
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
Reprezentant
Recrutor
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Bonurile de masa se acorda abia dupa trei luni, timp in care seful de sector te face treptat sa renunti singur prin tot felul de mizerii, ...
idnick 28.07.2017
Pentru locatia din Timisoara stiti ceva?
DenisaDeni 27.07.2017
AnnA91 27.07.2017
Analist
IT Helpdesk
Customer support
Referent resurse umane
Primele șase luni ale anului au adus în peisajul economic românesc cu 31.23% mai multe firme decât în perioada similară a anului ...
Agenția Națională pentru Ocuparea Forței de Muncă (ANOFM) a anunțat săptămâna aceasta faptul că pentru luna august are ...
Producătorul de țigări Philip Morris si-a anunțat intenția de a modifica liniile de producție a fabricii de țigarete din Otopeni ...