HP

BPO & Servicii

• Site: www.hp.com

Forum despre HP

Grupul HP s-a impartit in a doua parte a anului trecut in doua entitati diferite: Hewlett Packard Enterprise si HP Inc.

Puteti impartasi in continuare experientele voastre, pentru acest lucru va rugam sa alegeti una dintre cele doua companii.

me_bis Sambata, 25 Mai 2013

Hello all,

Imi poate spune cineva care sunt salariile (norma intreaga) pentru Operations Specialist cu Engleza ? Ma refer nu la angajare prin APT ci direct prin HP.
Va multumesc !

putin probabil...
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in HP
cris Marti, 21 Mai 2013

da anonim, adauga-ma :)
admis Marti, 21 Mai 2013

viitorii colegi ...
anonim Marti, 21 Mai 2013

@vasile multumesc pentru raspunsul tau!
vasile Marti, 21 Mai 2013

un test numeric cu chestii simple si un test de "limba" in care probabil ...
anonim Marti, 21 Mai 2013

Imi puteti spune testele de la APT in ce consta cam la ce sa ma astept?Sunt foarte grele?
anonim Marti, 21 Mai 2013

Buna si eu am fost chemata la un interviu pentru acelasi internship de analist ...
vasile Marti, 21 Mai 2013

foarte multe aberatii mai sus. nu, daca nu aplici pentru personal administrativ si de ...
vasile Marti, 21 Mai 2013

un raport juridic exista intre doua entitati prezente intr-un, si anume, contract!daca ...
cris Luni, 20 Mai 2013

Adauga-ma pe id-ul asta: criss_c1 si vorbim acolo :)
mac Luni, 20 Mai 2013

Poti sa-mi lasi mail-ul sau fb-ul tau sa vorbim ?
mac Luni, 20 Mai 2013

merci :) Felicitari si tie !! :D Eu inca n-am primit mail-ul cu actele de care trebuie sa ...
cris Luni, 20 Mai 2013

Felicitari mac!!! deci vom fi colege :)pai da, contractul il semnezi cu APT dar vei lucra ...
mac Luni, 20 Mai 2013

Am o intrebare : am fost acceptata la internship-ul de analist financiar si am inteles ca ...
Un HP-ist Sambata, 18 Mai 2013

@ArthurInca nu stiu pe nimeni care sa fie angajat si care sa nu aiba facultate terminata ...
cris Sambata, 18 Mai 2013

eu urmeaza sa fac un internship la ei si nu am inca diploma de licenta dar trebuie sa le ...
Arthur Sambata, 18 Mai 2013

Stie cineva dintre voi daca e cineva angajat in hp , indiferent de proiect doar cu ...
cris Sambata, 18 Mai 2013

ok:) sa ne ti la curent :)poate vom fi colegi :)
mac Vineri, 17 Mai 2013

Merci :) Am mai intrebat intr-o alta discutie acelasi lucru referitor la un alt ...

Locuri de munca Bitdefender Linux Administrator
Locuri de munca Easy Asset Management IFN SA (iCredit) Manager Echipa Bacau
iCredit
Bacau
Last update: 08.06.2017
Locuri de munca Societe Generale European Business Services SA Senior Accounts Payable with French
Societe Generale European ...
Last update: 10.07.2017
Tehnician
  • Prima de vacanta
  • Concediu de crestere a copilului
Reprezentant
Recrutor