HP

BPO & Servicii

• Site: www.hp.com

Forum despre HP

Grupul HP s-a impartit in a doua parte a anului trecut in doua entitati diferite: Hewlett Packard Enterprise si HP Inc.

Puteti impartasi in continuare experientele voastre, pentru acest lucru va rugam sa alegeti una dintre cele doua companii.

Imparatul Duminica, 18 Noi 2012

@ ?
Am plecat pentru ca mi s-a oferit un salariu mult mai consistent in alta parte. De regula oamenii pleaca de la o companie la alta pentru o marire de minim 25%. Daca compania e la fel de ok (colectiv bun, atmosfera relaxanta, traininguri bla bla) se pleaca si pentru 25% . Daca firma unde pleci are o reputatie nasoala(sefi exigenti, deadline-uri stranse, colectiv dezorganizat bla bla) ar trebui sa te gandesti bine inainte sa pleci(in cazul asta cam 50-60% in plus ar tb acordat pt a te determina sa pleci).
Dar si locul unde am plecat e foarte ok. Eu unul recomand HP-ul.
hollanden Duminica, 18 Noi 2012

bun dar intrebare e ce e hotarator in alegerea candidatului potrivit avand in vedere ca e doar un post disponibil?
mi s-ar parea mai logic sa se recruteze ori pentru una ori pentru cealalta..
si am mai vazut si unele si anunturi cu titlul : project controller with spanish iar in descriere scris.."other languages like: Dutch, Italian, Spanish, French, will be considered as a strong plus". pai oare se cauta vorbitor de spaniola ori vorbitor de orice?
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in HP
Un HP-ist Duminica, 18 Noi 2012

@holanden ; cand gasesti anunturi "german/dutch ...specialist" inseamna ca e o echipa mixta in care unii lucreaza pe germana, altii pe olandeza, altii pe alte limbi. Fiecare e pe partea lui si nu intra in conflict cu altii.
holanden Duminica, 18 Noi 2012

inca o intrebare ...cand e un anunt de recrutare de genul german/dutch ...specialist:cine ...
holanden Sambata, 17 Noi 2012

cat e salariul/bonusul pentru olandeza?
? Sambata, 17 Noi 2012

daca era asa bine de ce-ai plecat?
Imparatul Sambata, 17 Noi 2012

Salut! Eu am lucrat la HP pana in iulie 2012 ca Special Pricing Analyst . Salariu de 1930 ...
Alecu Marti, 13 Noi 2012

stii ceva? a facut ceva sa merite e egal cu a facut ceva PENTRU EL sa merite. cand o face ...
just visiting Marti, 13 Noi 2012

mi se pare atat de penibil sa critici o persoana despre care doar ai citit din reviste, ...
Alecu Marti, 13 Noi 2012

what? 7000 de euro? mama dar ce facea? :D daca acum are peste 10000 de euro pe luna, oare ...
Marean Luni, 12 Noi 2012

exact, d-aia intrebam de salariu pt ca stiam ca era la Genpact pe vreo 7000€. mersi ...
turist de ocazie Luni, 12 Noi 2012

e fatidic ca un astfel de personaj poate sa ajunga top-manager in conditiile in care se ...
turist de ocazie Luni, 12 Noi 2012

si la facultate cine mergea? avea sosie?
Marean Luni, 12 Noi 2012

oare ce salariu o avea? :D
Un HP-ist Luni, 12 Noi 2012

@turist de ocazieCred ca te referi la Andrei Romanescu :) Mda, dar se pare ca din primul ...
niviuk Luni, 12 Noi 2012

stie cineva un salar de pornire la hp pentru qa? am vazut oferta pentru cluj si sunt ...
turist de ocazie Luni, 12 Noi 2012

finantistii.ro, wall-street.ro, pe mai toate siteurile de bishnitz
Un HP-ist Luni, 12 Noi 2012

unde ai gasit asta?
turist de ocazie Luni, 12 Noi 2012

dom'le scrie ca are 15 ani experienta in BPO si telecomunicatii (nu puteau sa zica 15 ani ...
Iulian Luni, 12 Noi 2012

what???? nu inteleg, cum adica lucreaza din a 12a?:))) ba bine ca nu s-au nascut ...

Locuri de munca Electronic Arts Romania GAME TESTER, Day or Night Shift
Electronic Arts Romania
Last update: 20.07.2017
Locuri de munca Advalia Services Operator back office
Advalia Services
Last update: 25.07.2017
Locuri de munca Signal Iduna Asigurari de Viata SA IT System developer
Signal Iduna Asigurare ...
Last update: 13.07.2017
Locuri de munca TMF Romania Internal Controller
TMF Romania
Last update: 18.07.2017
Locuri de munca Coca Cola HBC Romania - Hellenic Maintenance Intern - Dorna @ Coca-Cola HBC
Coca-Cola HBC Romania
Reprezentant
  • Masina de serviciu
Recrutor
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Bonurile de masa se acorda abia dupa trei luni, timp in care seful de sector te face treptat sa renunti singur prin tot felul de mizerii, ...
idnick 28.07.2017
Pentru locatia din Timisoara stiti ceva?
DenisaDeni 27.07.2017
AnnA91 27.07.2017
Analist
IT Helpdesk
Consilier vanzari
Call Center Department
First level manager
Primele șase luni ale anului au adus în peisajul economic românesc cu 31.23% mai multe firme decât în perioada similară a anului ...
Agenția Națională pentru Ocuparea Forței de Muncă (ANOFM) a anunțat săptămâna aceasta faptul că pentru luna august are ...
Producătorul de țigări Philip Morris si-a anunțat intenția de a modifica liniile de producție a fabricii de țigarete din Otopeni ...