HP

BPO & Servicii

• Site: www.hp.com

Forum despre HP

Grupul HP s-a impartit in a doua parte a anului trecut in doua entitati diferite: Hewlett Packard Enterprise si HP Inc.

Puteti impartasi in continuare experientele voastre, pentru acest lucru va rugam sa alegeti una dintre cele doua companii.

Cosmin Marti, 11 Sep 2012

Am dat CV meu unui prieten care lucreaza la HP si am fost sunat astazi pentru a stabili un interviu pentru postul Configuration and Quote in cadrul HP. Testul dureaza aproximativ 2 ore mi s-a precizat in invitatia din email. Am fost sunat tot de APT. Ce imi puteti spune despre caracteristicile acestui post pentru ca la un search pe google ( http://www.ejobs.ro/user/locuri-de-munca/apt-resources-services-configuration-and-quote-specialist-interm/55219/arch ) nu apar informatii chiar clare. Va multumesc anticipat!

turist de ocazie Sambata, 08 Sep 2012

cred ca ofera la vreun 700-800 de euro, lor parandu-li-se un salariu enorm:d totusi interesat de studiat dak gasesc..
uitati c articol interesant chiar aici http://undelucram.ro/stire/339/joburi-cum-s-c-tigi-5-000-euro-lunar-n-ara-unde-se-munce-te-cel-mai-pu-in

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in HP
laurentiu Sambata, 08 Sep 2012

sincer nu stiu, dar sunt curios sa aflu si eu. chiar daca n-am treaba cu finlandeza, macar ca si curiozitate. succesuri.

Meiju Marti, 28 Aug 2012

Buna! Stie cineva cam care e salariul orientativ pentru un post cu finlandeza? Sunt in ...

G Joi, 09 Aug 2012

HP nu angajeaza direct. Interviurile sunt pentru APT.Salariu entry level maxim 20 ...

Solo Marti, 07 Aug 2012

Sal, ce salarii aproximative sunt pe Logistics Specialist sau mai sus pe Logistics ...

A.M. Iulia Luni, 18 Iun 2012

in fine, nu stiu daca e de la mine sau........deci pe siteul lor, click pe "Search ...

A.M. Iulia Luni, 18 Iun 2012

incerc si eu sa vad ce mai e nou in materie de pozitii deschise la HP Geboc, ma uit pe ...

ramona t. Sambata, 16 Iun 2012

ceva deschis pe franceza in HP? exista si posibilitate de part-time?

costache Joi, 24 Mai 2012

ai auzit bine nicole :D ciuciu mariri de salariu (renegocieri asa cum ar trebui dupa o ...

nicole Joi, 24 Mai 2012

ape tulburi in HP. asa am auzit. are cineva detalii despre ce se mai intampla acolo? :) ...

kkkj Luni, 07 Mai 2012

Cat se mai da pe postul de collection analyst limba franceza la HP?

John Duminica, 06 Mai 2012

Testele de matematica sunt alea clasice, cu patratele, triunghiuri, siruri de numere, nu ...

John Duminica, 06 Mai 2012

@busu,@Andreea: Contractor este APT din cate stiu eu, negocierea salariului nu o sa fie ...

Ionut Vineri, 20 Apr 2012

robby, si eu cautam acelasi lucru pe net legat de HP, ce coincidenta :)))

robby Joi, 19 Apr 2012

@pppp09: din cate stiu da, ca in orice corporatie limba engleza este prima limba.as avea ...

pppp09 Marti, 17 Apr 2012

buna tuturor. as dori sa stiu daca limba engleza este obligatorie pentru a te angaja la ...

carla Luni, 16 Apr 2012

1200 de euro pe limba olandeza? fii serios, ai auzit prost. nu are cum, obtii 7-800 de ...

ll_tyz Vineri, 13 Apr 2012

eu stiu ca pe olandeza se da cel putin 1200 de euro.

laur Joi, 05 Apr 2012

sunt curios pe level entry cat iei pe olandeza in HP. de asemenea sunt curios ce proiecte ...

Locuri de munca Euro-Testing Software Solutions Data Warehouse Testing Consultant
Euro-Testing Software ...
Locuri de munca Segula Technologies Romania Tehnician Machetist
SEGULA TECHNOLOGIES ROMANIA
Gaesti, Pitesti, Titu
Last update: 24.07.2017
Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Navodari Part-Time (f/m)
LIDL Romania
Navodari
Last update: 04.08.2017
Network engineer
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
  • Abonament la sala de fitness / masaj
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Inginer proiectant ...
  • Concediu de maternitate & paternitate
Am lucrat aici o perioada. Companie mare, si cu cat e mai mare trateaza angajatii mai rau, ca se gaseste altul daca nu accepti conditiile. ...
comment 18.08.2017
Buna! Stie cineva cum decurge interviul pt contabilitate si cam cat ar fi salariul?Multumesc!
AndreeaCaras 18.08.2017
uite lucruri bune: http://portal.just.ro/3/SitePages/Dosar.aspx?id_dosar=300000000777465&id_inst=3#Informaţii_generale
lucruribune 18.08.2017
Network engineer