Huawei Romania

3.8
  • Site: www.huawei.com

Forum despre Huawei Romania

alex Miercuri, 15 Ian 2014

Pai eu ultimul interviu l am avut cu chinezul.... deci daca tu ai mai avut cu ink cineva dupa, ai trecut mai departe.... eu crezusem ca ultimul e cu chinezul.... mi a zis ca in cel mult 2 saptamani ... si eu ma descurcasem bn, dar probabil nu m-a placut domnul din china de nu am trecut mai departe :)
ioana Miercuri, 15 Ian 2014

Da, tie ce ti-au spus, in cat timp te anunta?
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Huawei Romania
alex Miercuri, 15 Ian 2014

Cu domnul chinez ai avut?
ioana Marti, 14 Ian 2014

Nu am retinut numele, mi-a spus ca ma suna cat se poate de repede
alex Marti, 14 Ian 2014

Cu cine ai avut ultimul interviu? In cat timp au zis ca te ar putea suna.?
ioana Marti, 14 Ian 2014

Am fost azi la ultimul interviu, acum astept sa ma sune, mi-au spus ca m-am descurcat ...
alex Marti, 14 Ian 2014

Vor mai urma si alte interviuri, nu ai fost programata?
ioana Luni, 13 Ian 2014

Si eu la fel, cu vreo 2 tipe de la hr si cu cei din departament
alex Luni, 13 Ian 2014

Interviurile sunt direct la huawei
alex Luni, 13 Ian 2014

Buna ioana... tu cucine ai avut azi interviul? Eu mai am ink vreo 2 interviuri...:-s azi ...
inaptu Luni, 13 Ian 2014

joburile AP se dau prin firma de recrutare?
ioana Luni, 13 Ian 2014

Buna, alex am fost si eu astazi la interviu pt AP tie ce ti-au spus in cat timp iti dau ...
alex Joi, 09 Ian 2014

a mai fost cineva de curand la interviuri ?
alex Miercuri, 08 Ian 2014

Revin,,, am mai fost azi la un interviu pentru un post, la o alta frima, numit: operator ...
alex Marti, 07 Ian 2014

Si discutia tehnica pe partea de conta, plus celelalte interviuri cu restul perosanelor, ...
Joy Marti, 07 Ian 2014

Buna Alex, testul de conta in engleza cuprinde intrebari din toate clasele de conta, eu ...
alex Marti, 07 Ian 2014

m-au chemat si pe mine la un interviu luni... pentru AP... am primit in mail ca o sa am ...
ty Sambata, 04 Ian 2014

James, de AR ce stii? Mie mi-au spus la interviu ca dupa 6 luni se platesc orele ...
James Marti, 24 Dec 2013

Din cate am inteles, este mult mai ok...dar birourile sunt in cladiri diferite si cei de ...
re Marti, 24 Dec 2013

dar pe tehnic cum sta treaba?

Locuri de munca Temps Contabil Senior
Last update: 24.07.2017
Locuri de munca Ubisoft Romania SOFTWARE ARCHITECT
Part time / > 5 ani experienta
Last update: 29.06.2017
Locuri de munca Telekom Romania Mobile Communications SA Reprezentant vanzari Call Center
Telekom Romania
  • Telefon de serviciu
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Reprezentant
  • Masina de serviciu
Bonurile de masa se acorda abia dupa trei luni, timp in care seful de sector te face treptat sa renunti singur prin tot felul de mizerii, ...
idnick 28.07.2017
Pentru locatia din Timisoara stiti ceva?
DenisaDeni 27.07.2017
AnnA91 27.07.2017
Software Tester
Brand manager
Bucatar
Customer Support Representative
Dacă acum douăzeci de ani, când am început să învăț atât limba engleză cât și cea franceză, mi s-a spus că prima e ...
Primele șase luni ale anului au adus în peisajul economic românesc cu 31.23% mai multe firme decât în perioada similară a anului ...
Agenția Națională pentru Ocuparea Forței de Muncă (ANOFM) a anunțat săptămâna aceasta faptul că pentru luna august are ...