Ilex Com

Comert

• www.ilexgsm.ro

Forum despre Ilex Com

Marian Miercuri, 02 Oct 2013

Buna, am fost selectat pentru postul de consultant vanzari Bucuresti, doresc daca sunt persoane care pot sa imi spuna o parere sincera despre firma si sistemul de plata, daca sunt persoane care lucreaza in sistem.
Multumesc!

Jessy Luni, 15 Iul 2013

Iuli, presupun ca vorbesti de o domnisoara care se ocupa de recrutare. Eu am lucrat la aceasta firma unde dau salarii mizere ( 700 de lei). Daca nu esti bun in vanzari si nu supravietuiesti in jungla, nu faci targetul la contracte, ramai cu un venit egal cu zero. In general, fetele din magazin, sunt foarte de treaba si te ajuta sa inveti mai repede cum sta treaba. E un job pentru studentie, cine se plafoneaza aici...cu parare de rau o zic dar esti limitat! La inceput le admiri pe dr-ele acelea superioare tie, apoi mai tarziu iti dai seama cum au ajuns acolo unele dintre ele, iar de celalate iti schimbi parerea brusc numai gandindu-te la faptul ca s-au limitat la acest job de vanzari la un dealer de telefonie mobila. Nici macar n-ai avansat intr-o reprezentanta. Repet, pentru un student, e un job de facultate ideal. DAR, ATENTIE, VA DAU UN SFAT, CERCETATI CU ATENTIE CONTRACTUL DE MUNCA SI VERIFICATI INREGISTRAREA LUI LA ITM SAU CASA DE PENSII. S-AR PUTEA SA AVETI O SUPRIZA. S-AR PUTEA SA DESCOPERITI CA ATI MUNCIT LA NEGRU PENTRU ACEASTA FIRMA CARE SE RESPECTA, ILEX, IAR TU NU APARI INREGISTRAT NICAIERI. MAI PRECIS, AI IROSIT ANI DE MUNCA, PE CARE LA PENSIE TE CHINUI SA-I ADUNI, LUATI MASURI!! AVETI TOATE DREPTURILE DIN LUME

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Ilex Com
iuli Marti, 30 Apr 2013

Buna seara!
Din prisma procesului de recrutare pot sa va spun ca stau foarte prost!!am fost acum ceva timp la un interviu cu doua domnisoare care pareau ca tocmai aterizasera din club,care m-au lasat sa astept 15 minute ,ca apoi cand mi-au facut onoarea de a vorbi cu mine,de fapt nu stiau cu cine vorbesc,ca nu imi mai gaseau cv-ul:))Se chinuiau tare sa para profesioniste,se vedea ca au citit si ele cate ceva pe net..Pacat ca nu au si inteles :) Chiar nu le vede nemni pe toapele astea?Cum ceri performanta de la angajati cand insasi persoana care ii selecteaza este de o calitate indoielnica?

Locuri de munca Hornbach Romania
Locuri de munca Hornbach Romania
Hornbach Romania
Locuri de munca Kaufland Romania
Kaufland Romania
Nu exista nici un aspect pro pentru aceasta companie
Curier
Nu exista argumente pro.
Conditii foarte bune (beneficii, zile de concediu, amenajarea spatiului de birou, program ...
Senior Accountant
Frezor