Imsat

E-Mail: imsat.group@imsat.ro
    Site: www.imsat.ro

Forum despre Imsat

Tu Decizi Joi, 11 Sept 2014

IMSAT BUCURESTI, este o companie mare, o corportatie in adevaratul sens al cuvantului. Oamenii sunt foarte buni pe plan profesional. Si atat. O alta parte buna este ca platesc la timp salariile, oricum relativ mici~1400-1700 ron pentru tineri. Restul care au rezistat decadelor ajung la 6k ori 10k daca esti CEO-ul diviziei.
Predominant in companie este lucrul in locuri slab oxigenate, lucrul intr-o fosta zona de croitorie, drept exemPlu este firma de textile de la etaj, zgomot, vibratii, caldura de la "calcatorese".

scumpu Miercuri, 28 Mai 2014

pentru analist achizitii (repere mecanica) are cineva detalii?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Imsat
alt EU Marti, 28 Mai 2013

am lucrat 2 ani... pot sa spun, fara sa fiu malitios, ca sunt locuri mult mai rele de munca decat IMSAT. aici se creeaza viitori angajati model...care insa vor migra la alte companii. Mizeaza pe forta de munca ieftina si calificata! Daca esti tanar absolvent de facultate fara prea multa experienta in campul muncii...nu e deloc rau sa incepi aici!

maxitaxi Miercuri, 03 Apr 2013

Am fost angajat al Imsat timp de 7 ani si vreau sa spun ca este o companie in care ...

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Locuri de munca Michelin Romania Junior General Ledger Analyst
Michelin Romania
Locuri de munca Sipa Engineering Romania Service Mechanical Engineer
Sipa Engineering Romania
BUCURESTI, Pitesti, Ploiesti, Job national
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Quality Manager in Project - ADAS TSR
Continental Automotive Group ...
Locuri de munca Goodyear Dunlop Tires Romania SRL FP&A Analyst
Goodyear Dunlop Tires Romania ...
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania System Engineer (Radar Core Architect) - ADAS TSR
Continental Automotive Group ...
Oamenii sunt ok , te ajuta in pregatire
Programator .NET
- multe oportunitati de crestere (conferinte interne si externe, comunitati organizate pe ...
Lucrator universal
Back Office