Comert

• Site: www.inditex.com

Forum despre Inditex Romania (Zara, Pull & Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Uterqüe)

mishu Sambata, 21 Sep 2013

sa fim optimisti....mai e si maine o zi si luni o zi......eu zic ca o sa ne sune.....indiferent de raspuns....cel putin impresia asta o am despre ei...ca sunt profesionisti.

tralala Sambata, 21 Sep 2013

Eu cred ca era o echipa destul de mare acolo ca sa ocupat de noi si plus de asta au zis ca cel tarziu duminica o sa primim raspunsul.. Cu toate ca eu cred ca cei de la birouri nu lucreaza in weekend.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Inditex Romania (Zara, Pull & Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Uterqüe)
Alex Sambata, 21 Sep 2013

Cei care deja semneaza contractele sunt pt Zara Home...care de la inceput au primit raspunsurile mai repede. Pentru Zara s-a mai facut un assessment...posibil sa fie nevoie de timp sa proceseze toata informatia... si cred ca este nevoie de putina rabdare. Bafta tuturor.

X Sambata, 21 Sep 2013

Da, tralala. Mai e putin si cei acceptati vor semna contractul. Mall-ul se deschide pe 17 ...

tralala Sambata, 21 Sep 2013

ma gandesc ca cei care nu am primit nici un raspuns pana acum sa fie pt ca am fost ...

lolo Sambata, 21 Sep 2013

Cei de la Zara Home...ati primit e-mail cu locatia unde mergeti luni? Eu nu am primit ...

Cristina Sambata, 21 Sep 2013

Nici eu... sper sa ne dea, intr-adevar, raspuns pana maine cum ne-a zis. Cu toate ca mi ...

Violeta Sambata, 21 Sep 2013

Nici eu n-am primit nimic...

tralala Sambata, 21 Sep 2013

Eu nu am primit nimic inca...

mishu Sambata, 21 Sep 2013

din cei care au fost la assessment a primit cineva raspuns?

george Vineri, 20 Sep 2013

@ Cristina: no

Cristina Vineri, 20 Sep 2013

A primit cineva raspuns pentru ZARA?

lolo Vineri, 20 Sep 2013

Alex, toti mergem la aceeasi ora(cei de la Zara Home). Suntem 5 parca, din ce am vazut in ...

Alex Vineri, 20 Sep 2013

Eu sunt la Zara Home, am primit mail pt Medicina Muncii...trebuie sa ajung la Clinica ...

violeta Joi, 19 Sep 2013

@Flo Mi s-a parut draguta abordarea. Fata de clasicele intrebari: Si unde te vezi peste 5 ...

Flo Joi, 19 Sep 2013

V a placut evaluarea?

eo Joi, 19 Sep 2013

aha...eu am fost la 12:30 si ne-a spus ca rsp e pana dum. cel tarziu dupa cate am inteles ...

violeta Joi, 19 Sep 2013

Am fost de la 9:30. La plecare am intrebat cat dureaza pana sa primim un raspuns de data ...

eo\' Joi, 19 Sep 2013

nop...cel putin eu nu am primit...@violeta - la ce ora ai fost la assessment ieri

violeta Joi, 19 Sep 2013

Sa inteleg dupa linistea de pe forum, ca n-a primit nimeni feedback sau oferta de munca ...

Locuri de munca Manpower Romania SQL Server Applicative DBA (e-Payments)
ManpowerGroup Romania
Last update: 27.07.2017
Locuri de munca Lidl Romania Manager Magazin Pitesti (f/m)
LIDL Romania
Game tester
  • Abonament la sala de fitness / masaj
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
Inginer proiectant ...
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
  • Concediu de crestere a copilului
Ati fost angajat?
Edel 19.08.2017
Buna. Ati fost angajat pe aceasta pozitie?
Edel 19.08.2017
Ceva idei noi din 2017 se poate ? Multumesc