ING Romania

Fax: 021.222.1401
    Site: www.ing.ro

Forum despre ING Romania

Mihaela21M Luni, 26 Iun 2017

Bună! A auzit cineva ceva despre noile posturi de ING Point officer? Cum e salariul, programul ?

Cetateanul Vineri, 09 Sep 2016

Salut ! A fost cineva la o editie anterioara de internship / traineeship {Dev}School si care ar putea sa dea cateva detalii despre acest traineeship ? Inteleg ca programul este de 3 ore,de 2 ori pe saptamana,timp de 2 luni. Aceste ore se tin dimineata , dupa-amiaza / seara sau aleatoriu in functie de disponibilitatea trainer-ului ? Exista sanse reale de a contiuna in cadrul ING in urma acestui traineeship ? Multumesc anticipat !

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in ING Romania
sachecheu Joi, 03 Mart 2016

Revin cu o completare in ceea ce priveste salariul. In ceea ce priveste partea salariala , puteti cere lejer 1000 de euro net pe o pozitie de QA :-) foarte mari sanse sa pluseze ei.

sachecheu Miercuri, 02 Mart 2016

Salutare tuturor. Am citit comentariile anterioare si am observat ca sunt persoane ...

Axell Miercuri, 10 Feb 2016

Salutare tuturor! Citind comentariile de mai sus, am considerat ca sunt dator sa va ...

anonim111 Vineri, 30 Oct 2015

Are cineva idee cum sunt lucrurile acum pe postul de consultant asigurari? Din cate stiu ...

RazvanPIacob Sambata, 02 Mai 2015

Am sa va scriu aceasta experienta neplacuta aici in speranta ca o sa dati mai departe de ...

cris Joi, 01 Ian 2015

Pentru cei care doresc sa stie despre jobul de operator call center ING. Daca doriti un ...

o prostie Vineri, 28 Noi 2014

Am aplicat la un targ de joburi pt studentii la un post part time la ing asigurarii,mai ...

Agramatul din Romania Miercuri, 17 Sep 2014

Salutare tuturor,Am avut si eu o experienta cu cei de la Ing .Sa va scriu continutul ...

rzv Duminica, 14 Sep 2014

Buna seara,Pentru un post de IT Helpdesk Level1 stiti cam cat este salariul ?Multumesc

Gaby Miercuri, 10 Sep 2014

Anonim are mare dreptate !!! Ma regasesc complet in cele descrise mai sus.

Anonim Duminica, 31 Aug 2014

Buna ziua,As dori sa va povestesc scurta mea istorie in ING astfel incat fiecare sa poata ...

C Joi, 28 Aug 2014

Buna tuturor,Referitor la ce se intampla in ING Bank N. V. Amsterdam, o sa va transmit eu ...

interesat Joi, 28 Aug 2014

Stie cineva care este salariul pe call center la part-time? Este salariu fix pt toti ...

rares Duminica, 24 Aug 2014

@RaduSalut. Radu imi poti spune cum a fost interviul la ing pe call center?

radu Joi, 21 Aug 2014

Ce stiti de call center-ul ing bank? Am primit un raspuns favorabil si ma intereseaza cum ...

Botis Monica Marti, 05 Aug 2014

Buna,am lucrat 3 luni la ing asigurari in calitate de consultant si nu va recomand sa ...

philips Luni, 14 Iul 2014

Custom care 4 ore pe partea de banca..stie cineva cum e ?ce salariu ai>

diana Joi, 03 Iul 2014

Buna, am fost chemata la un interviu pentru consultant asigurari de viata la ing. Stie ...

Locuri de munca Bosch Romania (Robert Bosch SRL) Engineer Automation and PLC Programming - Bosch Cluj
Robert Bosch SRL - R&D ...
Cluj Napoca, Job national
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Inginer proiectant ...
  • Concediu de maternitate & paternitate
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Ati fost angajat?
Edel 19.08.2017
NOC Technician
IT Support
Network engineer
Asistent manager
Hardware Specialist
Liber profesionistii, acei oameni care se descriu a fi proprii lor sefi, sunt din ce in ce mai numerosi pe piata muncii. Indiferent de ...
Acum insa urmeaza prima intalnire de lucru, cea in care seful se va comporta ca... seful, nu ca un partener de dialog, asa cum a fost la ...