ITC - Institutul pentru Tehnica de Calcul

• Tel: 021.232.1432
    Site: www.itc.ro

Forum despre ITC - Institutul pentru Tehnica de Calcul

dinromania Miercuri, 24 Feb 2016

Am decis sa nu mai lucrez aici fiindca este o firma care nu a investit in nimic. De cand a fost privatizata a fost lasata de grup sa se consume in cutumele si obiceiurile unei foste companii de stat. Singurul departament la care merita sa va angajati este la acel nene cu mustata (nu pot sa dau numele), unde se plateste mai bine si care se implica. In rest va puteti lua adio de la training, masina, team building, marketing, bonusuri sau orice fel de avantaj etc. Mare atentie la contractul semnat cu ei: intotdeauna vor propune ctr. pe perioada determinata, sa nu acceptati asa ceva pentru ca este un "mic" motiv de manipulare. Toata Stima !

Ion Miercuri, 09 Apr 2014

Dupa discutia cu HR-ul care iti promite un raspuns cat de curand, urmeaza discutia tehnica. Discutie care se desfasoara cum au spus si altii: ti se da o foaie cu intrebari, tu scrii, apoi se discuta pe seama intrebarilor, iar foaia pe care scrii nu prea este luata in considerare.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in ITC - Institutul pentru Tehnica de Calcul
TipDeLaHr Vineri, 21 Feb 2014

Buna zia doamna M, vreau sa va intreb de ce postati anunturi foarte multe pe net in diferite perioade cand toata lumea stie ca nu s-a angajat nimeni asa :D.Credeti ca sunteti mai cool daca puneti anunturi?Oare cum o fi sa stai toata ziua calare pe site-urile de recrutare ?

ITC Marti, 28 Ian 2014

ITC isi cere scuze daca nu a reusit sa ofere un feedback complet referitor la motivele ...

Nimic? Luni, 02 Dec 2013

Nimic? Nimeni nicio informatie?

gigi Marti, 22 Oct 2013

Ceva noutati?

Marian Sambata, 14 Sep 2013

S-a angajat cineva pe bune la firma asta dupa ce a aplicat pe best? In ce consta ...

Candidat Vineri, 24 Mai 2013

Am fost invitat la un interviu la ei pt Senior .NET.- O discutie cu HR in care se ...

Locuri de munca ICAP Romania Inspector Resurse Umane - Administrare personal
ICAP GROUP
Last update: 20.07.2017
Locuri de munca Credit Europe Bank Junior relationship Manager - Brasov Coresi
Credit Europe Bank (Romania)
Brasov
Last update: 08.08.2017
Locuri de munca Talent Stream Sales Project Manager - companie de top (constructii)
Talent Stream
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
Inginer proiectant ...
Ati fost angajat?
Edel 19.08.2017
Buna. Ati fost angajat pe aceasta pozitie?
Edel 19.08.2017
Ceva idei noi din 2017 se poate ? Multumesc