Karpaten Turism SRL

Turism

• Site: www.karpaten.ro

Forum despre Karpaten Turism SRL

Myn Luni, 29 Mai 2017

Despre șoferi ce puteți spune sunt chemat la un interviu și nu știu nimic despre ei?

EusiAtat Miercuri, 24 Mai 2017

Dragilor, inainte de interviu sau sa incepeti munca la Karpaten uitati-va pe forumul acesta.
La Karpaten e bataie de joc si atat, mediul de lucru nu este foarte prietenos, sefu este grosolan si toata lumea tipa, nu exista nici un training asa cum ar trebui sa existe, vrei sa intrebi cate ceva pe cineva si iti intoarce spatele sau ridica tonul la tine. Nu poti rezista mai mult decat cateva zile acolo, din cauza presiunii mari si al bataii de joc majoritatea angajatilor pleaca plangand. Nu va pierdeti timpul si nervii cu Karpaten, nu se merita deloc. Jobul de Agent de turism la Karpaten a fost cea mai trista si stresanta experienta din viata mea.... :(
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Karpaten Turism SRL
dico Sambata, 25 Mart 2017

Buna ziua,
Imi poate da cineva detalii despre postul de Agent de turism la Karpaten? Cam care sunt salariile si programul de lucru?
Multumesc!
madaema Miercuri, 11 Ian 2017

Comentarii mai recente? A lucrat cineva pe resurse umane a ei? Cum e mediul? ...
Oana Joi, 08 Ian 2015

Buna ziua,Despre soferi ce ziceti ? sotul meu vrea sa se angajeze sofer la dansii
Ghid germana Luni, 15 Dec 2014

Buna ziua! O parere de la un ghid-limba germana despre Karpaten?
maria Vineri, 04 Apr 2014

Buna ziua,Ma poate ajuta cineva cu detalii pt postul de inspector resurse umane?
Curios Luni, 03 Mart 2014

Detin suficiente informatii pentru a va raspunde tuturor. Voi incepe intai cu activitatea ...
Jeni Sambata, 01 Mart 2014

Am fost la un interviu pe care l-am tinut cu o contabila. Interviul a decurs super, eu ...
Abc Joi, 27 Feb 2014

Dar se castiga destul de bine din activitatea de ghid sau? Sunt curioasa pt. ca nu stiu ...
Curios Joi, 20 Feb 2014

Da Ioana eu lucrez ca ghid turistic si-ti pot furniza informatii daca ai nevoie.
zxc Vineri, 14 Feb 2014

Buna,Iti pot da eu cateva detalii desi am lucrat pe un post de contabil, nu de ghid. O sa ...
Ioana Vineri, 14 Feb 2014

A lucrat cineva ca si ghid turistic la aceasta firma? Daca da, imi puteti da cateva ...
bobocel Vineri, 17 Ian 2014

Buna ziua, adevarul este ca ma socheaza foarte mult comentariile, deoarece eu lucrez cu ...
kate Marti, 09 Iul 2013

Buna,Sa va povestesc si eu cate ceva despre experienta mea la KT, unde am avut proasta ...
didi Joi, 16 Mai 2013

M-au chemat la interviu pentru postul de contabil si resurse umane salariul de 800 eur ...
Bun la suflet, dar nu prost Miercuri, 15 Mai 2013

@ Gina, tot despre postul de contabil era vorba si mai sus. Decizia iti apartine. Nici ...
BBY Miercuri, 15 Mai 2013

Buna, in primul rand nu este chiar atat de rau la Karpaten Turism. Eu lucrez aici de 5 ...
Gina Marti, 14 Mai 2013

angajeaza contabil, credeti ca e bine sa ma duc la interviu fara sa aplic pe net?
Bunlasuflet Joi, 09 Mai 2013

copilasi un sfat din partea mea. Cand observati ca la interviu se schimba datele ...

Locuri de munca DCS Plus Collections Analyst
Locuri de munca EBC Romania Tehnician polivalent
EBC
BUCURESTI, Otopeni
Last update: 19.07.2017
Locuri de munca Automatic Data Processing - ADP Romania Web Portal Setup Specialist with FRENCH
Automatic Data Processing ...
Last update: 04.07.2017
Tehnician
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
  • Concediu de crestere a copilului
Reprezentant
  • Telefon de serviciu
Recrutor
  • Telefon de serviciu
Buna ziua! Ce salarii sunt la Aerotec, in productie, logistica? Am auzit foarte multe cunostinte spunand ca: este foarte lejer dpdv al ...
Pokke 26.07.2017
Jsm ! Ce feedback ti au dat?
26.07.2017
Astept si eu rezultatul la un interviu pt sales assistant in Orange Shop in mall.. stiti care ar fi salarizarea?Mie imi spunea cineva ca se ...
26.07.2017
Support Technician
Data Scientist
Business Operations ...
Business analyst
Field tehnician
Agent vanzari B2B
Opriți-vă un pic din ceea ce faceți și puneți-vă următoarele întrebări: dacă v-ați compara viața profesională de până acum ...
Potrivit unui proiect de lege anunțat de Ministerul Muncii, se are în vedere introducerea unui contract de munca la distanță de care ...