Key Safety Systems RO

Productie

• Site: www.keysafetyinc.com

Forum despre Key Safety Systems RO

Ovi Joi, 25 Sep 2014

Am fost acum un an la interviu pentru postul de Gestionar depozit si mi-a placut atmosfera din putinul contact pe care l-am avut cu ei. Au fost 3 interviuri dar nu am fost ales eu si nu imi pare rau pentru ca ar fi fost mult timp pierdut cu deplasarea pana acolo. Am fost prin hala si sunt organizati bine - la prima vedere. Am cateva cunostinte care lucreaza acolo si sunt multumiti, nimic spectaculos, dar sunt multumiti.

robi Marti, 02 Sep 2014

lucrez de un an.salarii mici,norme foarte mari,nu ai pauza de masa,lucrezi de la 6 dimineata(extrem de obositor).firma americana,deci vor sa lucrezi suta la suta din timp.oamenii pleaca chiar si dupa doua zile,ti-i se impune inca de a doua zi sa faci norma.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Key Safety Systems RO
timi Marti, 02 Sep 2014

Daca va apucati de vandut acadele prin piatza, scoateti mai bine de 700lei/luna/net...chiar nu inteleg de ce sa lucrezi pe 140-150 eur/luna intr-o tara din EU cu preturi de EU. Mai bine emigrati in India ca aveti sanse sa traiti la fel.
Normal ca lumea vine-pleaca pretenti mari, salari mici.Peste tot anunturi de angajare KSS, aradon, tocmai.ro, chair si pe west tv.

anonim Miercuri, 30 Iul 2014

bani putini mult de lucru incadrarea 1080 lei creste la 1180 in 6 luni la operator ... ...

gigi Miercuri, 18 Iun 2014

Lucrez la KSS din vreo 2 ani...cam ca si peste tot, lucru mult, bani putini, multe reguli ...

Marius Marti, 25 Feb 2014

Sunt interesat sa lucrez la Kss in productie,m-ar interesa atmosfera de acolo....partea ...

Marius Marti, 25 Feb 2014

As dori sa lucrez la Kss in productie si m-ar interesa atmosfera de la locul de ...

Eu Vineri, 10 Ian 2014

E foarte bine la KSS

lili Vineri, 13 Dec 2013

ce salarii are un inginer proiectant mechanic?ms

ZZZ Joi, 31 Oct 2013

As dori o adresa de mail a firmei sa trimit un CV.

Amy Marti, 10 Sep 2013

Am auzit, de la cei ce lucreaza la KSS in productie, doar lucruri bune. Mediul de lucru ...

alex Miercuri, 07 Aug 2013

Care stiti ceva de postul de IT Officer ? Cam ce intrebari ti se pun, se da proba de ...

Tibi Duminica, 02 Iun 2013

Se fac angajari in sectorul IT ? stie cineva ceva, de salariu, orice detaliu ar fi bun.

Iulia Vineri, 29 Mart 2013

Eu lucrez la KSS de 6 luni si pot sa spun ca e o companie care se va dezvolta mult. O ...

Carina Marti, 26 Mart 2013

Pot sa va spun ca m-as angaja acum ,daca m-ar lua.Am fost acolo la un interviu,si imi ...

marian Vineri, 22 Mart 2013

stiti ceva despre aceasta firma? cum e atmosfera la KSS Curtici?

Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Timisoara, Calea Martrilor Part-Time (f/m)
LIDL Romania
Last update: 19.07.2017
Locuri de munca Allianz Managed Operations & Services SE Munchen Sucursala Bucuresti IT Infrastructure Project Manager AGN
Allianz Managed Operations & ...
Last update: 06.07.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Collections role with Spanish   e
Last update: 17.07.2017
Locuri de munca Lugera - The People Republic Consilier telesales in domeniul bancar
Lugera & Makler
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Accounts Payable
Collection Officer
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
Buna,Am fost contactata pentru un interviu, pozitia consilier juridic insolventa. Va rog daca ma puteti ajuta cu detalii (desfasurare ...
cristina_pulbere2000 16.08.2017
Pentru sales admin analist aveti ceva informatii despre post, salarii etc?
melek2017 16.08.2017
Dupa absolvirea unei facultati de economie ajungi sa spui ca ai noroc daca esti angajat printr-un program de MANAGEMENT TRAINEE, cum e ...
Vilcea 15.08.2017
Coordonator Recrutare
Casier
Engineer
Reprezentant medical
Reprezentant comercial
Technical Support Engineer
Privita in ansamblu, piata muncii din Romania este una robusta, tara noastra avand chiar cel mai mic procentaj de someri din randul tarilor ...
Peste jumatate dintre angajati isi iau parte din treaba de la birou cu ei acasa, si asta nu din prea multa dragoste pentru compania pentru ...
Cu totii am folosit cel putin odata tehnologia pusa la dispozitie de catre companiile pentru care lucram si in scopuri personale, nu doar ...