KPMG Romania

• Profil companie inactiv
  • www.kpmg.com

Forum despre KPMG Romania

irina Joi, 23 Ian 2014

buna! aveti idee ce salarii pentru entry-level ??? poate cineva din interior sa ne spuna care mai este atmosfera?? cum sunt sefii???

@ana Joi, 31 Oct 2013

Daca ai ajuns pana acolo, inseamna ca ai luat deja postul. Singura chestie este sa nu o dai in bara prea rau in discutia cu el. Multa bafta !

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in KPMG Romania
ana Joi, 31 Oct 2013

daca ajungi la interviul cu un partener pentru o pozitie de junior ce sanse ai sa primesti o oferta din partea lor?multumesc

bogdy Joi, 03 Oct 2013

Ar fi bine ca cei care vorbesc de salarii sa specifice in ce departament lucreza, De ...

Pentru a vizualiza toate informatiile va rugam sa intrati in contul dumneavoastra .

School Marti, 20 Aug 2013

Ce parere aveti de KPMG Business School, programul lor de 2 ani? Am vazut pe bestjobs

Dy Duminica, 02 Iun 2013

Fac parte din actuala generatie de interni, deci cam stiu ce se intampla pe aici. Daca ...

@! Marti, 28 Mai 2013

Ceva pareri de la cei care sunt angajati kpmg?

? Duminica, 19 Mai 2013

mersi mult pentru raspuns:).

@? Duminica, 19 Mai 2013

Nu stiu sa spun. De fapt nu stiu daca se fac recrutari pentru provincie din moment ce ...

da!

@? Duminica, 19 Mai 2013

Te referi la recrutari pentru birourile lor din provincie?

? Duminica, 19 Mai 2013

stiti ceva concret de recrutarile din provincie, au inceput sa cheme la interviuri sau ...

X Duminica, 19 Mai 2013

De exemplu la P este aprox 2200 de lei salariu de inceput ( din cate am inteles, dar nu ...

@X Duminica, 19 Mai 2013

E assistant senior inseamna si intr-adevar are pana in 3.000

X Duminica, 19 Mai 2013

Oricum, eu vad ca salariul ptr internship e de 1000 de lei. Nu cred ca ti-l dubleaza cand ...

X Duminica, 19 Mai 2013

Am un prieten care castiga intre 2000 si 3000 de lei si nu e junior, e ceva pana in ...

... Sambata, 18 Mai 2013

au inceput testele si interviurile? pt provincie ma refer.

... Sambata, 18 Mai 2013

de recrutari mai stiti ceva?:) mersi

Alina Vineri, 03 Mai 2013

Pentru internship-urile pe taxe in Bucuresti au inceput sa contacteze candidatii?

audit Duminica, 28 Apr 2013

Da, internshipul e platit cu 10 milioane, program full time si mult overtime. Dar e ...

Locuri de munca Deloitte Romania ADC Specialist with German language (Deloitte Audit Delivery Center)
BUCURESTI, Job national
Locuri de munca Deloitte Romania Senior Actuary
Locuri de munca Deloitte Romania Experienced Financial Adviser
Deloitte Romania
Locuri de munca Deloitte Romania ADC Senior Data Analyst (Deloitte Audit Delivery Center)
Locuri de munca Deloitte Romania Full-time internship in Audit | Cluj Office
Cluj Napoca
Transport planner
Industrie dinamica, provocari continue, rampa de lansare
Profesionalism, dedicatie, smpatie.
Montator subansamble