Labormed

Fax: 021.318.0376
    Site: www.labormed.eu

Forum despre Labormed

Anonim Miercuri, 05 Noi 2014

Buna ziua, ce salariu are un operator de productie? multumesc
costa Vineri, 19 Sep 2014

Buna ziua.as vrea sa aflu si eu cat are un operator de gestiune.va multumesc
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Labormed
oarecumm Luni, 18 Aug 2014

-se viziteaza 12-13 farmacii

-1500 in mana+ bonuri
maria Luni, 11 Aug 2014

rep vanzari 1500 brut sau net?
alina Marti, 05 Aug 2014

Buna ziua!Imi puteti spune si mie va rog care este mediul de lucru, programul si salariul ...
Andrei Miercuri, 18 Iun 2014

Salut, Va rog sa-mi spuneti cate vizite se fac la medici si la farmacii pe zi?
eusebiu Sambata, 31 Mai 2014

Sunt si bonusuri, de la 50 lei la + infinit :))
oneguy Luni, 24 Mart 2014

Fara bonus?
oarecumm Joi, 30 Ian 2014

(Reprez. vanzari)1.interviu telefonic 10-20 min2.interviu asm 30-40 min3.interviu cu ...
monicad Miercuri, 08 Ian 2014

Ce salariu are un reprezentant vanzari la labormed ? Multumesc
contabil_junior Miercuri, 25 Dec 2013

Buna, cum este in departamentul contabil? program de munca, conditii de lucru, salariu?
Robin Hood Vineri, 13 Sep 2013

Salutare, lucreaza careva pe vanzari la Alvogen ? Imi puteti da cateva detalii legate de ...
transparenta Joi, 31 Ian 2013

In Labormed nu exista transparenta. Nici macar proprii angajati nu au acces la ...

Locuri de munca The KPI institute Web Developer
The KPI Institute
Sibiu, Job national
Last update: 09.06.2017
Locuri de munca Automatic Data Processing - ADP Romania Procurement Systems Admin with Italian
Automatic Data Processing ...
Last update: 06.07.2017
Locuri de munca Societe Generale European Business Services SA Jr. IT Project Manager - Route Opening Services
Societe Generale European ...
Last update: 20.06.2017
Locuri de munca Accenture Romania Back Office Assistant with French (Insurance project)
Accenture
Last update: 04.07.2017
Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Bucuresti Iuliu Maniu Part-Time (f/m)
LIDL Romania
  • Asigurari servicii stomatologice
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Reprezentant
  • Masina de serviciu
Bonurile de masa se acorda abia dupa trei luni, timp in care seful de sector te face treptat sa renunti singur prin tot felul de mizerii, ...
idnick 28.07.2017
Pentru locatia din Timisoara stiti ceva?
DenisaDeni 27.07.2017
AnnA91 27.07.2017
Support Engineer
Grafica/Video
Customer Support Representative
Administrator credite
Game tester
Primele șase luni ale anului au adus în peisajul economic românesc cu 31.23% mai multe firme decât în perioada similară a anului ...
Agenția Națională pentru Ocuparea Forței de Muncă (ANOFM) a anunțat săptămâna aceasta faptul că pentru luna august are ...
Producătorul de țigări Philip Morris si-a anunțat intenția de a modifica liniile de producție a fabricii de țigarete din Otopeni ...