Leoni Wiring Systems

Productie

• Site: www.leoni.ro

Forum despre Leoni Wiring Systems

Florin52 Miercuri, 29 Iun 2016

am si eu o intrebare dupa cat timp se face contract pe nedeterminat la leoni ????

SaiyaJiN Miercuri, 28 Oct 2015

-Firma serioasa
-Nu e asa stres
-Sanse mai mari de a promova
-Salarii(2015) :-operator 1035
-manipulant marfuri 1085
-tehnician mecanic(mentenanta) 1600-1700 / electronist undeva la 2500
-Team leader: 1800-2000
-Shift leader: spre 4000 de lei
-Bonus de productie 350 de lei. Astfel la incadrare de 1035 ramai cu 950 de lei plus bonurile in mana.
-Nu cer studii superioare pt sef de echipa si de schimb
-Cantina Ok
-Se pot face si ore suplimentare
-Maresc anual salariile. Cam 50 de lei pt operatori.

DEZAVANTAJE:
-Baile din productie nu sunt prea curate
-50% dintre sefii de aici nu sunt profesionisti.
-Daca lucrii sambata, duminica nu iti dau tichet de masa pe acele zile
-Sambata platita cu 175%. Duminica, cu 200%
-Daca iei concediu medical de la 1 la 10 zile iti taie 10 tichete (chiar si pt o zi de medical). Dar mergi la birouri si faci o cerere si ti le da inapoi.
-Daca lucrii intr-o zi data de stat ca fiind zi libera iti dau o alta zi libera cand vrei tu si nu doua cum ar fi normal.
-Nu e prea comod pe liniile de Carusel

*Dupa parerea mea e cea mai ok firma din Zona Industriala Vest Arad.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Leoni Wiring Systems
Mariana Duminica, 11 Mai 2014

Buna,ma numesc Mariana pavaloi si lucrez la leoni din anul 2012 si in prezent sunt tot acolo angajata.vreau sa va spun ca la leoni imi place ce fac'sunt f.f.f.f. seriosi cei de la personal,sa nu mai spun de salarii, nu am cuvinte.eu sunt multumita de tot ce tine leonoi.eu cred ca numai cine nu vrea servici nu sta la leoni.dupa cum v.am spus sunt angajata din ianoarie 2012 si un mi.asi da demisia sub nici o forma.multumesc intregului leoni!

Bongo Luni, 05 Mai 2014

Ma intereseaza si pe mine in ce consta un interviu pentru postul de inginer si cam ce ...

Cristina Vineri, 02 Mai 2014

In ce consta un interviu pentru postul de inginer?

tralala Marti, 22 Apr 2014

Am muncit ani buni acolo si am avut o functie dar eu am pornit de pe linie si am avansat ...

Costache Luni, 31 Mart 2014

Sunt salarii bune aici, eu ca inginer am 4000 de lei net.

vali pitesti Luni, 10 Mart 2014

Eu personal am lucrat la Leoni 5luni apoi m-a mutat pe alta banda sefa unde nu stiam sa ...

john Sambata, 07 Dec 2013

Dar la Pitesti nu lucreaza nimeni??As dori o parere obiectiva....Multumesc..

alfa Vineri, 11 Oct 2013

Buna, stie cineva ce salarii se ofera pentru economisti? Multumesc.

tky Joi, 26 Sep 2013

@monica scz de intarzierea raspunsului, dar oferta nu a fost una care sa ma incurajeze ...

oprea Marti, 09 Iul 2013

in jur de 3000 net

Zeno Duminica, 12 Mai 2013

Stie cineva ce salariu net are acolo un informatician / administrator retea ?

monica Duminica, 03 Mart 2013

@tky - te rog, detailezi putin in ce consta acest lung sir de interviuri si teste ? ...

tky Duminica, 03 Mart 2013

eu am participat la un interviu pt hardness engineer cu relocare in Germania.. erau 6 ...

tky Miercuri, 16 Ian 2013

chiar nu e nimeni de lucreaza la Leoni???

Locuri de munca AKKA Romserv Inginer Calcul
Accounts Payable
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Collection Officer
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Buna,Am fost contactata pentru un interviu, pozitia consilier juridic insolventa. Va rog daca ma puteti ajuta cu detalii (desfasurare ...
cristina_pulbere2000 16.08.2017
Pentru sales admin analist aveti ceva informatii despre post, salarii etc?
melek2017 16.08.2017
Dupa absolvirea unei facultati de economie ajungi sa spui ca ai noroc daca esti angajat printr-un program de MANAGEMENT TRAINEE, cum e ...
Vilcea 15.08.2017
Coordonator Recrutare
Casier
Engineer
Reprezentant medical
Reprezentant comercial
Technical Support Engineer
Privita in ansamblu, piata muncii din Romania este una robusta, tara noastra avand chiar cel mai mic procentaj de someri din randul tarilor ...
Peste jumatate dintre angajati isi iau parte din treaba de la birou cu ei acasa, si asta nu din prea multa dragoste pentru compania pentru ...
Cu totii am folosit cel putin odata tehnologia pusa la dispozitie de catre companiile pentru care lucram si in scopuri personale, nu doar ...