Leroy Merlin Bricolaj

• Profil companie activ
  • Site: www.leroymerlin.com/ro

Forum despre Leroy Merlin Bricolaj

CRAIOVAMAXIMA Sambata, 13 Sept 2014

Deschidere oficiala ieri, ce sa zic de magazin, mic , preturi mari, se umfla degeaba ca sunt cei mai ieftini, multe chinezarii, produse de proasta calitate...nicio promotie la deschidere .

leroy deschidere Sambata, 23 Aug 2014

eu sunt curios daca sa deschis magazinul din craiova?? stie cineva??
la interviu tipa aia spunea ca se deschide in mai, dar cum treaba merge romaneste in mai nici macar nu erau terminate lucrarile.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Leroy Merlin Bricolaj
@merlin Miercuri, 06 Aug 2014

pt catalin: prima consta in echivalentul a 1/2 din salariul net lunar, impartit in 2 transe: iulie si ianuarie; iar bonusurile sunt in functie de cat de bine pupi in fund responsabilul de raion sau seful de sector si se acorda o data pe an in urma unei asa-zise evaluari.

coco Duminica, 13 Iul 2014

Ce o sa iasa din amestecul cu baumax?

Pentru a vizualiza toate informatiile va rugam sa intrati in contul dumneavoastra .

catalin Marti, 08 Iul 2014

Salut. Imi puteti da informati despre sistemul de bonusare si prime?

@A Vineri, 20 Iun 2014

A Vineri, 20 Iun 2014

Cat castiga un sef de departament?

Vasile Sambata, 07 Iun 2014

Daca un consilier castiga 800 lei, un sofer probabil 600 lei.

nicu Joi, 05 Iun 2014

stie cineva cat castiga un sofer?

m Miercuri, 04 Iun 2014

In magazinele din Bucuresti poate sa dea cineva informatii legate de salarii? Stiu ca in ...

Toin Marti, 03 Iun 2014

Ionut, un consilier castiga in jur de 800 ron plus bonuri.

tilica Sambata, 31 Mai 2014

stie cineva daca leroy merlin cumpara magazinele obi sau baumax?

Ionut Vineri, 30 Mai 2014

Am si eu o intrebare, stie cineva cat castiga un consilier la Leroy ?

candidat Vineri, 02 Mai 2014

salut, care este salariul pentru un post de manager departament?

Ana Joi, 24 Apr 2014

A mai fost cineva la interviurile de acum la Craiova pt Consilieri? Cum a decurs?

prostul lumi Miercuri, 12 Mart 2014

Un sef de raion castiga intre 1500-2000 ron net, programul este flexibil. Se dau 2 zile ...

Aly Joi, 06 Mart 2014

A sunat pe cineva pentru medicina muncii? Astept si eu sa ma sune. Am semnat acum 3 ...

Andrey Marti, 25 Feb 2014

si daca stiti unde se tine mai exact?

Andrey Marti, 25 Feb 2014

salut. vad ca pe 26 martie e ziua portilor de deschise in materie de joburi la ...

mihai Joi, 20 Feb 2014

cat castiga un sef de raion? , ce program are?, se respecta liberele?...

Locuri de munca LPP Romania Fashion Office Assistant
LPP Romania Fashion
Locuri de munca KFC Romania Customer Service - Front Member
KFC Romania
BUCURESTI, Oradea, Timisoara
Locuri de munca eMAG.ro - Dante International SA Photographer - Fashion Days
eMAG.ro - Dante International ...
Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Bucuresti Aviatiei Full-Time (f/m)
Locuri de munca Metro Cash and Carry Romania Specialist Marketing DTP
Metro Cash and Carry Romania
Casier
Salariul la timpConducerea este ok
Controller
- se simtea preocuparea pentru binele angajatului- beneficiile suplimentare- posibilitati multe de ...
Atunci cand esti la inceput de drum sau ai nevoie rapida de bani, Mega Image este o solutie. Iti ...
Relationship manager
Sales Representative