Ultra Tech Group (LexNavigator)

Consultanta

• Site: www.lexnavigator.net

Forum despre Ultra Tech Group (LexNavigator)

busuioc Miercuri, 19 Apr 2017

Revin cu o completare la mesajul anterior. Mentionez ca cele 2 interviuri au avut loc in februarie (pentru prima pozitie) si martie 2017 (pentru cea de-a doua pozitie).

busuioc Marti, 11 Apr 2017

Am fost la 2 interviuri la Ultra Tech Group cunoscuta si sub denumirea de Lex Navigator. Teoretic sunt 2 firme separate, practic e una si aceeasi. In fine.

Ambele interviuri au decurs astfel: chemat la interviul de grup (unde am dat 2-3 teste), apoi la o saptamana esti chemat la interviul fata in fata cu asa-zisul HR. I-am spus astfel deoarece m-a mintit de fiecare data ca imi va oferi raspunsul final cu privire la o posibila angajare a mea. Bineinteles ca nu l-am primit niciodata. Si nu sunt sigurul care a patit.

Halal firma, lipsa de respect fata de canditati. Recomand sa nu pierdeti timpul cu ei.

Va salut !

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Ultra Tech Group (LexNavigator)
Tasia Marti, 29 Mart 2016

Am fost si eu sunata si chemata la un interviu in grup in Iasi. Cine stie ce presupune acesta? Cunoaste cineva ce salarii ofera pentru inceput?

mcm Joi, 12 Mart 2015

Astazi am participat la un interviu, in Iasi. Aici mi s-a parut chiar simplu, am ...

candidat10 Marti, 17 Feb 2015

Tocmai ce am venit de la interviul lor, iar acest feedback sper sa fie de folos tuturor.. ...

andix Joi, 23 Oct 2014

buna, Dupa un proces d recrutare de parca ar angaja directori, oferta este exact 8mil in ...

Nicol Joi, 02 Oct 2014

Buna , am trecut de toate aceste etape(destul de exagerate si multe pretentii ) da tot nu ...

mardare Joi, 25 Sep 2014

Despre filiala de la Piatra Neamt are cineva vreo idee?

amy Vineri, 19 Sep 2014

Stie cineva in ce consta interviul individual pt. postul de respobsabil analiza si ...

Lady258 Luni, 15 Sep 2014

Deci, salariul pentru perioada de proba? Nu a aflat nimeni? Se merita?

Ana Joi, 11 Sep 2014

Si eu am fost sunata. Cat e salariul?

Miha Luni, 08 Sep 2014

Poate cineva sa imi spuna care este salariul oferit pentru minunata perioada de proba? ...

dan@ Miercuri, 20 Noi 2013

Buna...sunt din iasi...si am fost pana acum la 2 etape ale interviului -astea au fost de ...

me Vineri, 27 Sep 2013

Interviul a fost ok iar managera a fost super draguta. Interviul a constat intr-un test ...

arabela Joi, 26 Sep 2013

Dintre cei care au fost la interviu, cum a avut loc procesul de selectie(am auzit ca este ...

Andreea Marti, 24 Sep 2013

Multumesc frumos ca mi-ai raspuns.

me Marti, 24 Sep 2013

Daca este sa te angajeze, in cele 3 luni de proba poti oricand sa pleci printr-o simpla ...

Andreea Marti, 24 Sep 2013

Si EU am fost sunata azi prin urmare joi am interviul. Merita Sa merg sau nu?

anonim Miercuri, 11 Sep 2013

Buna. am fost suna acum cateva zile pentru a merge la sediul celor de la LexNavigator ...

just me Luni, 20 Mai 2013

Din pacate am depus un efort major pentru interviurile lor...toate interviurile sunt atat ...

Locuri de munca DK Global Recruitment Build your career - Multinational Company hired German speakers!  e
Last update: 02.08.2017
Locuri de munca Simerom Engineering Inginer proiectant mecanic / instrumentatie / control - Targoviste
SimeRom Engineering Bucuresti
Targoviste, Job national
Last update: 08.08.2017
Locuri de munca Professional HR Customer Support Agent limba engleza - 4/6/8 h
Professional
Last update: 10.07.2017
Locuri de munca Teach for Romania Director Development (Fundraising & Communication)
Teach for Romania
Last update: 27.07.2017
Inginer proiectant ...
Support Technician
Accounts Payable
uite lucruri bune: http://portal.just.ro/3/SitePages/Dosar.aspx?id_dosar=300000000777465&id_inst=3#Informaţii_generale
lucruribune 18.08.2017
A fost totul Ok pana in momentu in care am inceput zilele de proba, interviu l-am tinut intr-o hala/depozit mare/birouri si ca trebuie sa ...
comr30 17.08.2017
Trista povestire . Cand te gandesti ce promisiuni frumoase erau spuse la inceputul programului si ce frumos erau structurate cele 9 luni ...
NicolasD 17.08.2017
Special Pricing ...
Inginer proiectant ...
System Engineer
Vanzari prin telefon (Sales Account Manager)
Support Renewals Representative
Statisticile realizate de Institutul National de Statistica (INS) referitoare la evolutia economiei romanesti in primele sase luni ale ...