Comert

E-Mail: jobs@lidl.ro
    Site: www.lidl.ro

Forum despre Lidl Romania

ok Luni, 13 Ian 2014

+/- 10 lei trebuie sa iesi ca si casier; la prima abatere ai sanctiune (avertisment) care ajunge la sediu la Timisoara, a doua oara ai 10% si a treia oara ti se desface contractual de munca ;
ceea ce am scris in acest mesaj este conform procedurilor dupa care lucreaza Profi
erik Duminica, 12 Ian 2014

ms de raspuns! sunt angajata de cateva luni, de obicei ies cativa baniuti + sau - dar sa inatamplat de vro 2 or sa ies 11 lei 7 lei + /- si ma gandeam k nu.i ok.
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Lidl Romania
dmmm Sambata, 11 Ian 2014

poti sa iesi si o 100 oricum nu iti face nimic, dar daca se intampla zilnic asta inseamna ca nu ai treaba cu postul sau iti insusesti banii
ex lidl Sambata, 11 Ian 2014

Max +/- 15 lei fara nota explicativa!
erik Sambata, 11 Ian 2014

cat ai voie sa iesi plus sau minus la casa?
un angajat la lidl Joi, 09 Ian 2014

Nu inteleg de ce nu se ia masuri in firma lidl in ceeace inseamna respectul fata de ...
@nu inteleg Miercuri, 08 Ian 2014

chiar nu intelegi, nimeni nu se plange de salarii, ci de faptul cum se comporta aia care ...
@nu inteleg Miercuri, 08 Ian 2014

la lidl 800 ron se primeste (dupa un an) pentru jumatate de norma, adica 20 ore saptamanal
nu inteleg Marti, 07 Ian 2014

Din cate vad toata lumea este nemultumita de salarii. Cam cat ati vrea sa primiti pentru ...
cccc Luni, 06 Ian 2014

Nici Sloboziile nu sunt mai prejos! A venit una care taie si spanzura! Da afara in masa ...
uuuu Sambata, 04 Ian 2014

la gherla au fost informati ca ii schimba pe toti deja au pus anunt ca fac angajari se ...
@laura Sambata, 21 Dec 2013

Nu pleaca nicaieri... apare focsani 2
Laura Sambata, 21 Dec 2013

Buna!Stie cineva de ce se fac angajari la Lidl Focsani pentru director magazin si sef ...
colega Miercuri, 18 Dec 2013

Nici cei de pe Iernut nu sunt mai relaxati. Tot dupa cifre si eficienta sunt, lucrezi de ...
adevarul gol golut Miercuri, 18 Dec 2013

dar de relatiile dintre sefi si subalterni?ce poate sa ne spuna d-l LidlVlad?La Resita de ...
LidlVld Marti, 17 Dec 2013

Salut!Am citit si eu aproape toate postarile si am ajuns la niste concluzii pe care vreau ...
coincidenta Cristina Luni, 09 Dec 2013

Bine zis ,, A FI OM E LUCRU MARE " , o cunoastem si noi pe d-na Pirciu, este o fire ...
mary Vineri, 06 Dec 2013

Exista...la ei sa fii bun esti luat de prost! Sa fii criminal si cu*va esti ok. ...
raluk Joi, 05 Dec 2013

care sunt consecintele in cazul in care dai bauturi alcoolice minorilor?
Marian Miercuri, 04 Dec 2013

Salut,Am lucrat un an in sediul central real hypermarket Romania ,iar de cand s-a anuntat ...

Locuri de munca Freelancer IT Junior Network Engineer
Freelancer IT
Last update: 27.07.2017
Locuri de munca TELUS International Europe Training Lingvistic Preangajare FRANCEZA (gratuit)
TELUS International Europe
  • Masina de serviciu
Recrutor
  • Telefon de serviciu
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Bonurile de masa se acorda abia dupa trei luni, timp in care seful de sector te face treptat sa renunti singur prin tot felul de mizerii, ...
idnick 28.07.2017
Pentru locatia din Timisoara stiti ceva?
DenisaDeni 27.07.2017
AnnA91 27.07.2017
Analist
IT Helpdesk
Customer support
Referent resurse umane
Primele șase luni ale anului au adus în peisajul economic românesc cu 31.23% mai multe firme decât în perioada similară a anului ...
Agenția Națională pentru Ocuparea Forței de Muncă (ANOFM) a anunțat săptămâna aceasta faptul că pentru luna august are ...
Producătorul de țigări Philip Morris si-a anunțat intenția de a modifica liniile de producție a fabricii de țigarete din Otopeni ...