Logistica Muncii Externe SRL

Nu sunt evaluari
  • Site: -

Forum despre Logistica Muncii Externe SRL

daniel Joi, 18 Sep 2014

si eu ast din 1 sept nu ras alea la tel apoi te mint acuma miau spus sa mai ast pana an mergem 5 oct nu se poate asa ceva an plus mint cu salariu ai mare atrag oameni dupa ei eu leam dat banii de buna voie asta e am loat teapa tel meu0744175761

LALA Joi, 18 Sep 2014

Salutari. Nu vine sa cred ca mai exista oameni care merg sa plateasca, dupa atata comentarii negative. eu am fost de data de 2 sep. si a promis plecare intre 8.09-15.-09 dar nu sa intamplat nimic. Nu stiu nimeni care a plecat de la firma asta. Va las un nr de tel 074898176 adica numarul meu cei ia vedem ce putem face sau chiar nimic.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Logistica Muncii Externe SRL
marian Joi, 18 Sep 2014

Salut SIM, dupa cat timp le-ai facut reclamatii de la semnarea contractului de mediere, trm si mie modul de transmitere a reclamatiilor,posta,e-mail,etc.Ne auzim

SIM Miercuri, 17 Sep 2014

Buna! Si eu am luat teapa, insa va sugerez sa le faceti reclamatie la OPC ARAD si ...

marian Miercuri, 17 Sep 2014

Revin si arat ca am accesat un post la o fabrica de sortat legume-fructe in ...

marian Miercuri, 17 Sep 2014

am semnat contractele de mediere cu LME Arad pe data de 11.09.2014,impreuna cu alte trei ...

Dan Miercuri, 10 Sep 2014

Sssi ai dreptate.Va trebui sa depunem toti reclamatii.

sssi Miercuri, 10 Sep 2014

Am fost la SC LOGISTICA MUNCII EXTERNE ARAD, nu raspund la tel. sau te tin 7-8 min sa ...

Alexandru Miercuri, 10 Sep 2014

Miki , de unde sti ca aceasta firma este neserioasa , poti posta niste dovezi ?

Miki Marti, 09 Sep 2014

Eu iti recomand sa nu mergi.Firma este foarte neserioasa si acestia se numesc tepari cu ...

gina Luni, 08 Sep 2014

Buna eu trebuie sa ma duc maine la ei.Am zis sa caut cate ceva despre ei inainte de a ...

Adrian Luni, 08 Sep 2014

Buna.Mi am facut si eu contract la aceasta firma pe o perioada de 3 luni la AUTOMOTIVE in ...

Alexandru Luni, 08 Sep 2014

Fany , cum ai aflat ca firma e infintata de anul acesta ?

fany Luni, 08 Sep 2014

Am uitat sa va spun ca atunci cand intrebi de firma ,iti spun ca e pe piata de 3 ani si ...

fany Luni, 08 Sep 2014

Este pierdere de timp, au luat banii si de la mine.A sunat cineva vineri si cand vrei sa ...

robert Vineri, 05 Sep 2014

cine pleaca an 15 septembrie?/?

fritz de romania Vineri, 05 Sep 2014

cine mai pleaca cu mine la fabrica automotive in 15 setembrie

Catalin Oprea Vineri, 05 Sep 2014

Este nedrept ca spune ca plecati imediat cand ei stiu ca poate dura mai mult cum a fost ...

gogu Joi, 04 Sep 2014

eu trebuia sa plec acum 2 luni ca sofer si nici in ziua de azi nu ma sunat nimeni deci ...

mirceatm Miercuri, 03 Sep 2014

eu am semnat contractul de mediere ieri adica 02 09 2014 ,aceeasi poveste ca suna cu doua ...

Locuri de munca DK Global Recruitment Open jobs with Finish in Bucharest!- Account Payable role  RS
Last update: 01.08.2017
Locuri de munca Dräxlmaier Group Inginer proiectant electrotehnic
DRAXLMAIER Group
Pitesti
Last update: 26.07.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Good salary package for Dutch speakers in Bucharest! Account Payable role  RS
Last update: 08.08.2017
Locuri de munca TRW Automotive Safety Systems Internship Opportunities
TRW Automotive Safety Systems
Last update: 22.06.2017
Locuri de munca Provident Financial Romania Reprezentanti de vanzari full time/ part time
Provident Financial Romania
Job national
Last update: 11.08.2017
Inginer proiectant ...
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
Support Technician
Accounts Payable
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
uite lucruri bune: http://portal.just.ro/3/SitePages/Dosar.aspx?id_dosar=300000000777465&id_inst=3#Informaţii_generale
lucruribune 18.08.2017
A fost totul Ok pana in momentu in care am inceput zilele de proba, interviu l-am tinut intr-o hala/depozit mare/birouri si ca trebuie sa ...
comr30 17.08.2017
Trista povestire . Cand te gandesti ce promisiuni frumoase erau spuse la inceputul programului si ce frumos erau structurate cele 9 luni ...
NicolasD 17.08.2017
Special Pricing ...
Inginer proiectant ...
System Engineer
Vanzari prin telefon (Sales Account Manager)
Support Renewals Representative
Statisticile realizate de Institutul National de Statistica (INS) referitoare la evolutia economiei romanesti in primele sase luni ale ...