Logistica Muncii Externe SRL

Nu sunt evaluari
  • Site: -

Forum despre Logistica Muncii Externe SRL

eny Marti, 13 Ian 2015

Am citit un pic despre comentariile facute pe acest forum si vreau sa stiu daca dn. Claudiu ghermanesti a plecat pe data de 8 ian( tb sa plece pe 5 si a scris ca pleaca pe 8) iar o doamna alina a zis ca tb sa plece din 20dec si a fost sunata pe 6ian( a plecat sau nu?)si inca doi domni care tb sa plece pe 5 au plecat sau nu? Sau daca e cineva care a plecat de curand sa scrie sau sa spuna ceva . Oricum lumea e nedumerite. Unii scriu ca pleaca alti ca au plecat nici nu sti ce sa mai crezi....

eny Marti, 13 Ian 2015

Daca mai pleaca cineva pe 19 sa ma sune la nr dde tel0752157575 sau daca va fi contactat .va multumesc

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Logistica Muncii Externe SRL

Si eu am plecarea pe 19 acum mai e cineva care pleaca si daca va suna si cand

marius Marti, 13 Ian 2015

Salut, mai stie cineva ceva despre firma LME, despre plecari si altele, eu am fost la ei ...

mimica Luni, 12 Ian 2015

Mai oameni buni stati acasa ca e teapa si eu trebuia sa plec azi ii sun dar nu raspund nu ...

adrian Duminica, 11 Ian 2015

si eu am fost aminat pt data de 12 dar nu m-au sunat dar nici nu am putut lua legatura cu ...

marius Sambata, 10 Ian 2015

buna mai e cineva care pleaca pe data de 12.01.2015 in fabrica in germania sau ati fost ...

marian Sambata, 10 Ian 2015

Nu stiu nimic de aceasta firma,insa te sfatuiesc sa nu pleci pe data de 12 ci sa te mai ...

Bogdan Albu Sambata, 10 Ian 2015

Buna ziua . A fost cineva sunat pentru plecare din 12.01.2015 , amanarea celei din ...

adrian Joi, 08 Ian 2015

Salutare! Am sunat astazi la o firma din arad , Work Extern sau Extern Work si mi-au spus ...

Claudiu Ghermanesti Joi, 08 Ian 2015

io plec maine trebuia pe 5 si plec maine in 8 va tin la curent

adrian Miercuri, 07 Ian 2015

nu am plecat sa aminat pina pe 12

gabi Miercuri, 07 Ian 2015

Adrian ai plecat pe data de 5 sau nu? k si eu am fost sa fac contract si vreau sa stiu ...

marian Marti, 06 Ian 2015

Ptr MarianDaca citesti toate postarile anterioare o sa observi ca ti-am mai trm o data ...

claudiu Marti, 06 Ian 2015

am facut si eu un contract de mediere LME in data de 17.05.2014 cu plecare tot in ...

Claudiu Ghermanesti Luni, 05 Ian 2015

Ptr CUCUPrin POSTAPtr VULTURU39Nr.1096/11.09.2014LA MULTI ANI

marian Marti, 30 Dec 2014

nr contract 1930 08-12-2014 pt vulturu39

vulturu39 Marti, 30 Dec 2014

Cei care mai posteaza pe acest forum sa specifice numarul de contract pentru un control, ...

Locuri de munca British American Tobacco Romania International Recruiter with Turkish
British American Shared ...
BUCURESTI, Job national
Last update: 27.07.2017
Locuri de munca Professional HR Asistent achizitii
Professional
Last update: 02.08.2017
Locuri de munca FiNEXPERT Junior Payroll Consultant
FiNEXPERT
Last update: 07.08.2017
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Project Quality Manager-Manufacturing TSR
Continental
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Game tester
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
Inginer proiectant ...
  • Concediu de crestere a copilului
Merci meme123! O companie care se respecta ar trebui sa faca acest lucru, parerea mea. Am mai fost la interviuri la alte firme si am ...
Gya33 21.08.2017
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Manager Trainee
NOC Technician
IT Support
Confidential
Suport tehnic
Asistent manager
Liber profesionistii, acei oameni care se descriu a fi proprii lor sefi, sunt din ce in ce mai numerosi pe piata muncii. Indiferent de ...
Acum insa urmeaza prima intalnire de lucru, cea in care seful se va comporta ca... seful, nu ca un partener de dialog, asa cum a fost la ...