Lufkin Industries Romania SRL

Nu sunt evaluari
  • Site: www.lufkin.com

Forum despre Lufkin Industries Romania SRL

iooo Sambata, 10 Ian 2015

o adresa d mail pt cv.uri ?

anonim Vineri, 15 Aug 2014

Am fost chemat la interviu care a constat intr-un test, apoi s-a mai discutat de salariul pe care il am in prezent si ... vorbe si au spus ca in 2 sapt imi vor comunica un raspuns la tel sau pe mail.
Nu au mai dat un semn de viata nici peste 6 luni! Am crezut ca e o firma serioasa! Dar nu s-au comportat dupa cum am sperat. Chiar daca nu ma acceptau dadeau un raspuns ca o firma care se respecta.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Lufkin Industries Romania SRL
ge Duminica, 27 Apr 2014

Cum se face ca in functiile cheie sunt numai rejectati de la alte companii?

Operating CNC\'s Sambata, 22 Mart 2014

Nu e adevarat, nu se merge pe pile sau ochi frumosi. Esti calificat si apt intri, esti ...

nicky Joi, 23 Ian 2014

Multumesc.O zi bunaSucces

SDD Luni, 16 Dec 2013

@nicky....Mesi de raspuns.Neseriozitatea umbla peste tot si asta se reflecta si in ...

Florinn Vineri, 13 Dec 2013

Buna ziua, in productie,la intretinere ce salarii sunt

nicky Joi, 12 Dec 2013

Pai dadeau 2800 lei brut.adica 2000 lei+bonuri+transport+asigurare.Nu am tinut interviul ...

SDD Luni, 25 Noi 2013

@nicky......Te rog sa fi mai detaliat referitor la salariu si la interviul care l0ai avut ...

nicky Joi, 31 Oct 2013

Buna ziuaDespre lufkin va pot spune ca m-au chemat intr-o vineri la 3 la interviu pentru ...

anonim Miercuri, 23 Oct 2013

Stie cineva ceva de Lufkin?

Locuri de munca Plan.net Technology SRL Android Developer
Plan.net Technology
Timisoara, Job national
Last update: 12.08.2017
Locuri de munca Lidl Romania Asistent Manager Magazin Tulcea (f/m)
LIDL Romania
Last update: 25.07.2017
Locuri de munca TPA Horwath Romania Internship Audit in cadrul TPA Romania
TPA Horwath
Last update: 10.08.2017
Locuri de munca ALTEN Romania Dezvoltator .NET (Bancar)
ALTEN SI-TECHNO Romania
Last update: 06.06.2017
Network engineer
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
Game tester
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Inginer proiectant ...
  • Concediu de maternitate & paternitate
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Ati fost angajat?
Edel 19.08.2017
NOC Technician
IT Support
Network engineer
Asistent manager
Hardware Specialist
Liber profesionistii, acei oameni care se descriu a fi proprii lor sefi, sunt din ce in ce mai numerosi pe piata muncii. Indiferent de ...
Acum insa urmeaza prima intalnire de lucru, cea in care seful se va comporta ca... seful, nu ca un partener de dialog, asa cum a fost la ...