Lukoil Romania

E-Mail: office@romania.lukoil.com
    Site: www.lukoil.ro

Forum despre Lukoil Romania

Icefinity Luni, 19 Iun 2017

Fost angajat lucrator comercial/casier.
Program 12/24 12/48 deci spune adio vietei personale/familiei.
Salariul 1150 RON .
Desi salariul 1150 este salariul minim pe economie , acel salariu minim este calculat la 8 ore pe zi x 5 zile pe saptamana adica 40 de ore pe saptamana. Cand iei 1150 pentru 54-60 de ore pe saptamana (cum iei la Lukoil) nu mai este atat de bine.

Winner10 Sambata, 27 Mai 2017

Buna Ziua. Imi poate spune si mie cineva ce salariu are un angajat in statiile Lukoil? Pentru ca as dori sa ma angajez in companie dar as dori sa stiu inainte ce salariu se ofera+alte beneficii daca exista. Multumesc mult. O zi buna.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Lukoil Romania
BOGDAN Luni, 19 Ian 2015

Buckyou ,

ce te intereseaza , salariul , mediul de lucru?

Un Inginer Chimist castiga de la 1500-2000 de Ron/luna + premii de 4,5 ori/an -un premiu ii echivalentul salariului net lunar , adica 1500-2000 de Ron.

In luna in care primesti premiu , castigi si 6000 de ron !

Bafta

Buckyou Duminica, 18 Ian 2015

Ceva informatii despre postul de Inginer Chimist?

Alpha Duminica, 19 Oct 2014

Tt, Ai fost la interviu?

cucubau Miercuri, 24 Sep 2014

tt, Intre 1500 si 2500 net/ luna + 3 premii anuale valoarea salariului.Ex . ai salar ...

tt Miercuri, 17 Sep 2014

Cat castiga un economist?

cucubau Joi, 10 Apr 2014

un director de sucursala castiga 2000 de lei net/luna + 3 premii anuala x 2000 de lei + ...

BENZINAR Marti, 28 Ian 2014

Pentru cei care lucreaza in benzinarii, salariile sunt ceva ma mari ca la rompetrol, omv, ...

Anonim Vineri, 24 Ian 2014

Nu se incumeta nimeni sa ne dea niste informatii?

Locuri de munca E-Parts Connection Ebay Account Executive Spanish Language
E-Parts Connection
Last update: 16.08.2017
Locuri de munca OC Prod Group Software Test Engineer
OC Prod HR Consulting
Iasi
Last update: 11.07.2017
Locuri de munca Lidl Romania Vanzator Roman Str. Sucedava (f/m)
LIDL Romania
Roman
Last update: 11.08.2017
Locuri de munca Decathlon Romania Receptioner
Decathlon Romania
Last update: 25.07.2017
Locuri de munca Genpact Romania Do you speak French? Join Genpact Bucharest today!
Genpact
  • Tichete cadou
Inginer proiectant ...
Ceva idei noi din 2017 se poate ? Multumesc
nmerrynote 19.08.2017
1233 lei + bonuri de 9.57 lei/zi La OT se plateste dublu.
Alebooxoxo 19.08.2017
Promisiuni salariale nerespectate. Manageri incompetenti, impostori dpdv profesional. Nu te angaja aici decat daca esti disperat sau daca ...
Jack_London 19.08.2017
IT Support