Manatwork Euro Consulting

Nu sunt evaluari
  • Site: www.manatwork-euroconsulting.tk

Forum despre Manatwork Euro Consulting

iasi Marti, 30 Iul 2013

siteul facut pe domeniu gratis, vad ca trimite fete in afara la ce nu stiu

pt ramos Marti, 22 Ian 2013

Realizezi ca in 2 paragrafe, cat ai scris, ai folosit doar TREI PUNCTE?! Mai exact, 3 fraze.
Pffff... roamana...pacat de tine!

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Manatwork Euro Consulting
ramos Marti, 22 Ian 2013

Manatwork euro consulting dezvolta in prezent un proiect adresat ingeneral doamnelor si anume incearca sa dezvolte o actvitate de recrutare si plasare a persoanelor care doresc sa lucreze ca bone ,baby sitter , sau ingrijire batrani .Din pacate mentalitatile legate de aceste activitati sunt usor invechite mai ales in Ploiesti unde se incearca proiectul si anume sa fim mai expliciti atat persoanele care cauta de lucru cat si cele care cauta sa angajeze in domeniile despre care am vorbit mai sus prefera sa zicem ziarul decit sa apeleze la un serviciu specializat unde ar avea multe avantaje .
Nu incercam sa facem o reclama mascata ci pur si simplu sa incercam sa contientizam avantajele apelarii la o agentie si sa parcurgem mai repede etapele la care mai devreme sau mai tarziu oricum se va ajunge din diferite motive fie lipsa timpului necesar de a face ample sedinte de vizionare a multor persoane cind e mult mai usor sa alegi dintr-o baza de date unde selectiile sunt atent monitorizate de catre personal cu experienta in HR ,pe de alta parte cei care vor sa gaseasca un job de multe ori nu stiu sa se prezinte si sa-si puna in valoare calitatile pentru ca pina acum totul se facea sub alta forma (prin cunostinte sau cu putin noroc )
vremurile s-au schimbat locurile sunt din ce in ce mai putine si prost platite

Confidential
Mediu interesant de munca.
Colectiv tânăr și ambitios
Analist
Locatia este ok si metroul este aproape de birou."Clasa muncitoare" este de treaba, poti ...
Field tehnician
Marketing Automation ...