Mercury360 Communications SRL

• Site: www.mercury360.ro

Forum despre Mercury360 Communications SRL

RobertBVN Sambata, 11 Iul 2015

Salut,
Are cineva idee la ce salariu se ridica un post de coordonatori merchandiseri ? Si poate oferii cineva mai multe informatii despre acest post ?

RLS Luni, 08 Sep 2014

Salutare si eu lucrez la Mercury la Carrefour brasov,salariu de nici 700 lei asta cu tot cu bonuri.Regret ca lucrez pentru ei.Spun asta pentru ca numa nu lucrator comercial nu sunt.Desii situatia de acasa este una grea,asta ma face sa ma gandesc daca mai raman la ei,aici este vorba de munca peste masura echivalat la micutul salariu pe care al primesc.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Mercury360 Communications SRL
Cel care te invata Joi, 05 Iun 2014

DE EVITAT, am lucrat 8 luni, si m-am ales cu hernie de disc, esti hamal acolo, lucri cat 3, mai bine stai acasa, sau iti cauti altceva, in general evitati magazinele.

RDK Joi, 01 Mai 2014

Nu ai cum sa primesti acelasi salariu mereu, pt ca intr-o luna poti avea doua campanii, ...

Cineva Joi, 01 Mai 2014

Salut , Lucrez la Mercury360 de un an si 2 luni , nu vreau sa critic nici sa laud , are ...

lory Miercuri, 20 Noi 2013

Eu lucrez la mercury 360 de aproape 1 an,dar nu am intalnit firma mai neserioasa ca ...

Mariana Marti, 05 Noi 2013

Eu lucrez la Mercury de aproape un an de zile - in cadrul agentiei, am fost si promoter ...

geo Sambata, 18 Mai 2013

pt team leader e vreo 640 cred

Vali Luni, 13 Mai 2013

580 + bonuri in jur de 770 cu totu la m, si cu vreo 20 in plus pt team l

darius Sambata, 11 Mai 2013

cat este salariul pentru merchandiser la Mercury360? dar pentru team leader? banuiesc ca ...

Vali Sambata, 11 Mai 2013

buna intrebare andrei si eu am patit asta

Andrei Luni, 06 Mai 2013

dar la pensia privata cum este ca vad ca nu au dat deloc de cand sunt angajat ?

yo Miercuri, 01 Mai 2013

da am verificat prin cineva e ok, doar ca m-au pus pe ganduri ca nu dau fluturas de ...

Promoter Mercury Miercuri, 01 Mai 2013

@Yo, Vecina mea a fost merchandiser la Mercury si are toate darile la stat inclusiv ...

yo Marti, 30 Apr 2013

yo vb de merchandiserii din Brasov, nu stiu de unde esti si cum e cu promoterii dar daca ...

Promoter Mercury Luni, 29 Apr 2013

Salut, E prea frumoasa ziua de astazi ca sa ne certam aici. In primul rand nu pup in cur ...

yo Duminica, 21 Apr 2013

cam neseriosi, nu dau copie dupa contract, nu dau fluturas de salariu, ascund ceva

Locuri de munca DK Global Recruitment Fluent German? Work now in Bucharest! No experience required! RS
Last update: 17.08.2017
UPA Solutions
Cluj Napoca
Last update: 06.06.2017
Inginer proiectant ...
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
Support Technician
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
Accounts Payable
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
uite lucruri bune: http://portal.just.ro/3/SitePages/Dosar.aspx?id_dosar=300000000777465&id_inst=3#Informaţii_generale
lucruribune 18.08.2017
A fost totul Ok pana in momentu in care am inceput zilele de proba, interviu l-am tinut intr-o hala/depozit mare/birouri si ca trebuie sa ...
comr30 17.08.2017
Trista povestire . Cand te gandesti ce promisiuni frumoase erau spuse la inceputul programului si ce frumos erau structurate cele 9 luni ...
NicolasD 17.08.2017
Special Pricing ...
Inginer proiectant ...
System Engineer
Vanzari prin telefon (Sales Account Manager)
Support Renewals Representative
Statisticile realizate de Institutul National de Statistica (INS) referitoare la evolutia economiei romanesti in primele sase luni ale ...