Microsoft Romania

• www.microsoft.com/romania

Forum despre Microsoft Romania

michel Duminica, 09 Oct 2011

eu am auzit numai lucruri bune despre atmosfera si mediul de lucru din microsoft, asa ca nu stiu de ce altii se plang cand lumea zice ca e de bine ;)

einstein??!!? Vineri, 07 Oct 2011

sa incerci sa te angajezi la microsoft pe un post de manager sau coordonator de proiect sau cum naiba ii mai zice e un fel de, hai sa stau juma de an prin doua sute de mii de interviuri, hai sa le arat ca nu sunt chiar asa de plin de idei si ca pot sa aplic exact 100% si fara abateri regulile corporateului, hai sa hai sa fie. nu conteaza cat de destept esti, conteaza cat de incuiat esti in sensul sa stii ca trebuie sa aplici doar aia si doar aia; sunt curios, a mai trecut cineva prin atatea interviuri? sunt eu tampit?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Microsoft Romania
Elbert Alx. Miercuri, 05 Oct 2011

sal, din cate am inteles nu limba e definitorie pt ca nu lucrezi cu clienti finali, important e sa intelegi si sa te faci inteles. important e backgroundul tehnnic pt ca sunt proiecte foarte tehnice.
si evident sa stii sa respecti reguli, n.ai niciun fel de libertate in microsoft, noroc ca salariile sunt ceva mai bune decat in alta parte

Oferte care ti s-ar potrivi

Locuri de munca Adobe Romania

Full time

Bucuresti,

Locuri de munca Adobe Romania

Full time

Bucuresti,

Alexandru I. Sambata, 01 Oct 2011

stiti cumva ce proiecte sunt la Microsoft? am vazut ca angajeaza foarte multi care stiu ...

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.