Microsoft Romania

4.5
  • www.microsoft.com/romania

Forum despre Microsoft Romania

Batranu\' Luni, 31 Mart 2014

@ Cosmin, avand in vedere ca abia termini facultatea, fara experienta, chiar crezi ca poti avea pretentii salariale? Sau poate ai tu alte planuri si te angajezi in afara pe cateve mii acolo (de euro evident)

Dragos Luni, 31 Mart 2014

Cosmin, probabil ca undeva pe la 2500-3000 RON net maxim, tu neavand experienta. Cu timpul, mai creste.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Microsoft Romania
Cosmin Sambata, 29 Mart 2014

Dupa ce am citit in mare cam toate paginile de discutii, tot nu am inteles cam ce salarii se dau pe customer support in franceza/germana.Mentionez ca termin facultatea in vara, iar interviul a fost obtinut prin programul microsoft student partners care ne au precizat de mai multe locuri libere, cum ar fi CSS pe sharepoint, link, ofice365, active directory. In urma interviului, daca sunt acceptat, urmeaza un training pe vara, de asemenea platit. As vrea sa stiu cat as fi platit atat pe perioada interviului cat si dupa.

Diana Miercuri, 26 Mart 2014

Multumesc, Dragos!

xyz Vineri, 21 Mart 2014

Merci Dragos .

Dragos Vineri, 21 Mart 2014

123 - RON, net, evident. 4000 euro nu iau nici managerii de proiect. Nici pe departe.xyz ...

Diana Vineri, 21 Mart 2014

Salut,Cam ce salarii sunt pentru pozitiile de pe Office 365, limba olandeza? Multumesc!

xyz Vineri, 21 Mart 2014

@Dragos in domeniu am experienta dar sa fim serios MS Project e o particularitate nu e ...

123 Vineri, 21 Mart 2014

Dragos, 4,000 lei or EUR? Net?

Dragos Joi, 20 Mart 2014

Depinde de experienta ta. De la 4000 in sus in orice caz.

xyz Miercuri, 19 Mart 2014

Buna , Stie cineva care este range-ul salarial pentru MS Project Engineer?Multumesc ...

sysadmin2 Luni, 17 Mart 2014

GoPro, ai primit ceva?

sysadmin Luni, 03 Mart 2014

eu am mai fost sunat pt ceva pozitie Exchange engineer, am trecut inca odata interviul ...

Dragos Duminica, 02 Mart 2014

GoPro, corect. In acest caz nu as putea sa iti confirm sau sa infirm, pentru ca pur si ...

GoPro Duminica, 02 Mart 2014

Ai dreptate Dragos. Pozitii diferite. Tu esti pe Senior Eng AD cu Spanish. Eu am vb pt ...

Dragos Sambata, 01 Mart 2014

GoPro, poate vorbim de pozitii diferite. Nu te duci la scoala, sa dai examene, si nici in ...

GoPro Joi, 27 Feb 2014

Dragos, nu am mai auzit de felul acesta de contracte. Am inteles in timpul discutiilor cu ...

EU Vineri, 21 Feb 2014

Super, multumesc mult si multa bafta incontinuare.

Dragos Joi, 20 Feb 2014

Eu am avut asa:Prima intrevedere telefonica cu HR, pentru cunoastere, intrebari generale, ...

Eu Joi, 20 Feb 2014

Dragos, poti da ma multe detalii despre procesul de recrutare. Cate interviuri sunt, ce ...

Locuri de munca MAHLE Componente de Motor SRL Packaging Technician (R&D)
MAHLE
Last update: 30.05.2017
Locuri de munca BCR - Banca Comerciala Romana SA Asistent manager
BCR
Last update: 16.08.2017
Locuri de munca ING Romania Specialist Clienti Microintreprinderi ING Office Bucuresti
ING Bank
Network engineer
  • Abonament la sala de fitness / masaj
  • Pachet gradinita copii
Game tester
  • Concediu de crestere a copilului
Inginer proiectant ...
  • Concediu de maternitate & paternitate
Am interactionat de doua ori cu aceasta firma, din punctul meu de vedere nu ii pot recomanda.De fiecare data am avut impresia ca am fost ...
Macatumba 23.08.2017
Buna ziua, stie cineva ce salarii ofera pentru postul de coordonator buyeri?
Trepadus 23.08.2017
Ai aflat ceva între timp?
Madalina028 23.08.2017
Programator Java
700 LEI
Support Technician
Casier si lucrator ...
Agent vanzari
Consilier vanzari
Operator relatii clienti
Sunt aproape sigur ca majoritatea persoanelor care isi cauta un loc de munca, cu atat mai mult unul necalificat, nu pornesc in aceasta ...
Suna foarte tentant sa lucrezi acasa, comod, fara teroarea condicii la ore mici, fara neplacerile provocate de un sef artagos. Sa fii ...
Dincolo de relatiile de munca, intre colegi se nasc adesea si relatii de natura personala, unele pozitive, altele mai putin. Petrecand ...