Microsoft Romania

4.5
  • www.microsoft.com/romania

Forum despre Microsoft Romania

? Duminica, 22 Sep 2013

@sysadmin Cum il premiezi? Ii adaugi 50lei la salar?

Dragos Duminica, 22 Sep 2013

Da, de aia am zis "de obicei". Procedurile la nivel 3-4 le folosim preponderent pentru CRQ-uri si pentru partea de ITSM. Tehnic, doar cand e vorba de update-uri/patchuri/instalari initiale iar in cazul asta se presupune ca deja stii ce faci si cum faci, ca sa nu dai peste cap munca tuturor. Sunt mai rare cazurile insa.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Microsoft Romania
sysadmin Duminica, 22 Sep 2013

@ Dragos ai mare dreptate dar proceduri se gasesc si lamlevel 3 4 nu pt fiecare problrma evident.
@ Alexandru: in genrral se tinr cont de opinie indiferent de unde vine mai ales in cazul unui brain storming. si cand fac afirmatia asta nu ma refere la microsoft ci la mine in companie.
in general improment ideas sunt premiate

Dragos Duminica, 22 Sep 2013

Cand e vorba de incidentze de nivel 3-4, de obicei nu ai treaba cu procedurile. De fapt, ...

Alexandrul Duminica, 22 Sep 2013

Uite ca nu stiam faza cu 1 senior la 10 incepatori. De asta totul iese aiurea. Daca un ...

sysadmin Duminica, 22 Sep 2013

in tara noastra cam toti sunt asa, de asta au cam venit aici sa scada costurile. daca ei ...

finantistu Duminica, 22 Sep 2013

bsi nae, da astia din IT se cred cei mai buni. ce vorbesti tu acolo ;))

nae Duminica, 22 Sep 2013

Vor cauta oameni cat mai ieftini, doar sunt firma de recrutare, din asta traiesc, de ...

sysadmin Sambata, 21 Sep 2013

poate aleg dupa ce se termina procesul.e o mare nebuloasa cu ei. cery e ca nu am feedback ...

Dragos Sambata, 21 Sep 2013

Daca procesul de recrutare e inca in curs, cum ramane cu cele 2 saptamani pentru feedback ...

sysadmin Joi, 19 Sep 2013

acuma am inteles de ce nu dau ei feedback, procesul de recrutrare e inca in desfasurare

Nistor Tiberiu Alexandru Joi, 19 Sep 2013

Salut , astept si eu un feedback din partea companiei, am dat testul tehnic azi si ...

Dragos Miercuri, 18 Sep 2013

Trimite-le email.

sysadmin Miercuri, 18 Sep 2013

m-as mira ziceau ca dau indiferent de rezultat pozitiv sau negativ, daca nu mai dau nici ...

nu mai fa valuri Miercuri, 18 Sep 2013

ai picat, nu ti-l mai da

sysadmin Miercuri, 18 Sep 2013

sunt curios cand au de gand sa ne dea si noua feedback ul

Dragos Marti, 17 Sep 2013

Felicitari X :)Eu am vineri interviul final cu clientul, dupa care urmeaza semnarea.

X Marti, 17 Sep 2013

Dupa asteptari, este o oferta ok, in plaja de valori mentionata mai demult de catre ...

sysadmin Marti, 17 Sep 2013

super tare, felicitari

pt x Marti, 17 Sep 2013

Felicitari! Banuiesc ca esti multumit.. a fost dupa asteptarile tale sau ai lasat de la ...

Locuri de munca DB Schenker Global Services Europe Cluster Manager General Ledger
DB Schenker Global Services ...
Last update: 16.08.2017
Locuri de munca CGS - Computer Generated Solutions - CGS Europe Spanish and English Customer Support
Computer Generated Solutions ...
Last update: 07.08.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Available jobs in Bucharest for German speakers! Apply now in ITS ! RS
Last update: 10.08.2017
Locuri de munca Manpower Romania Consultant Retentie Clienti - Call Center Vodafone Brasov
ManpowerGroup Romania
Brasov
Last update: 26.07.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Jobs for German speakers in Bucharest! ITS role  RS
Last update: 08.08.2017
Inginer proiectant ...
Support Technician
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Accounts Payable
  • Abonament la sala de fitness / masaj
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
uite lucruri bune: http://portal.just.ro/3/SitePages/Dosar.aspx?id_dosar=300000000777465&id_inst=3#Informaţii_generale
lucruribune 18.08.2017
A fost totul Ok pana in momentu in care am inceput zilele de proba, interviu l-am tinut intr-o hala/depozit mare/birouri si ca trebuie sa ...
comr30 17.08.2017
Trista povestire . Cand te gandesti ce promisiuni frumoase erau spuse la inceputul programului si ce frumos erau structurate cele 9 luni ...
NicolasD 17.08.2017
Special Pricing ...
Inginer proiectant ...
System Engineer
Vanzari prin telefon (Sales Account Manager)
Support Renewals Representative
Statisticile realizate de Institutul National de Statistica (INS) referitoare la evolutia economiei romanesti in primele sase luni ale ...