Forum despre Oracle Romania

Ovidiu Luni, 17 Octombrie 2011
oameni, ce salarii sunt la oracle? am auzit ca e de bine dar totusi?!?!?!?!? pe limbi straine ma intereseaza in mod specia italiana si engleza
teneche Joi, 20 Octombrie 2011
@Ovidiu: sunt salarii un pic mai bune decat celelalte firme care fac suport sau activitate de relatii cu clientii. diferenta o fac limbile straine in special cele exotice. nu te astepta ca pe engleza sa fie cine stie ce.
Denis Duminica, 23 Octombrie 2011
ce stiti despre IRT Support Engineer?
Adina N. Miercuri, 9 Noiembrie 2011
au posturi deschise cu italiana la oracle? daca cineva stie vreun hint va rog. multumesc!!!! A.
Yukii Joi, 10 Noiembrie 2011
pe italiana n-au fost niciodata multe dar sa stii ca sunt bine platite fata de engleza. sub 35 pe luna nu ai cum sa nu iei. baga-te pe site si contacteaza-i direct ;)
Adina N. Joi, 17 Noiembrie 2011
ok sorry abia acum am revenit peaici, mersi Yukii. programul pt italiana banuiesc ca e cel business normal 9-18 nu? sambata?
Marth Miercuri, 29 Februarie 2012
sal. limba olandeza este la oracle? stiu de engleza si italiana care se plateste cat de cat ok. m-ar interesa daca sunt proiecte si pe dutch :)
hans Miercuri, 7 Martie 2012
engleza e big time la oracle. sunt curios daca sunt traininguri in afara prin oracle, anyone?
simona Vineri, 23 Martie 2012

neatza! in caz ca cineva va raspunde, as dori sa stiu ce salarii sunt in Oracle pe pozitii care nu sunt legate de IT. mai concret HR :) sar´na. sim

DoubleD Luni, 26 Martie 2012
Collection officer pe engleza cu ceva experienta (2-3 ani) la Oracle: 2200 lei

@simonA: 1500 cel putin. acum depinde de experienta, functie... ;)
jimmy Joi, 29 Martie 2012
ce mai e prin oracle romania? cine mai are ceva stiri recente de p-acolo? share share :P
somer Duminica, 1 Aprilie 2012
pe olandeza cat este salariul entry-level it, support etc ?
Tom Duminica, 1 Aprilie 2012

pe suport technic in jur de 1000€ olandeza in oracle. dar depinde mult si cum negociezi ;)

Laurentiu Joi, 19 Aprilie 2012
cam liniste, liniste despre oracle, lumea e fericita sa inteleg :)
sorina Marti, 15 Mai 2012
buna.
stiti cumva despre postul de CUSTOMER REFERENCE SPECIALIST - SPANISH - EVENING SHIFT in ORACLE?

cat de bine trebuie sa stii limba spaniola si ce trebuie sa faci mai exact?

am vazut ca e si evening shift, care ar fi programul (se plateste si altfel)?

multumesc in avans.
mariusion Joi, 14 Iunie 2012
Hei,
Stiti cumva ce salarii sunt pe consulting contract specialist engleza-italiana?

Multumesc.
filly Joi, 14 Iunie 2012

de italiana stiu ca se poate incepe de la 800-1000€, depinde cum negociezi cu Oracle.

Radu Joi, 21 Iunie 2012
Buisness partner consultant - UK? cam ce salariu ar fi?

cat de mult se poate merge in sus?
flavius Joi, 21 Iunie 2012
radu e pozitie level entry asta? ce program de lucru e?
Kriss Luni, 25 Iunie 2012
poate sa-mi spuna cineva cat de mult dureaza angajare la compania Oracle, astept de o luna si ceva , si pana acum nu am nici un rapuns