Oracle Romania

mandea Marti, 17 Sep 2013

Bibi si alu:

Ceva noutati? :)

de-a lu nelson Sambata, 14 Sep 2013

multumitit pot fi doar cei de pe tehnic, au salarii de la 1000 de euro in sus.
in rest, mai greu..pentru cei de sus, cei non\'tehnici sunt carne de tun

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Oracle Romania
alina81 Sambata, 14 Sep 2013

Exista si ceva bun in firma Oracle? Sau toata lumea este doar nemultumita?
Ma intereseaza ce salarii se ofera pentru un post de contract specialist pe limba maghiara.

Mersi
Alina

Mihai Joi, 12 Sep 2013

Eu tot astept de vreo 2 ani definitivarea ofertei. Ma tot suna odata la 2 luni sa ma ...

Ioana Joi, 12 Sep 2013

La voi cat a durat pana ati primit oferta scrisa dupa ce vi s-a facut oferta verbala? Eu ...

david Vineri, 06 Sep 2013

Aha, merci de informatii!

de-a lu nelson, informatu vostru no.1 Joi, 05 Sep 2013

si inca unu, pe nedet ...

de-a lu nelson Joi, 05 Sep 2013

nu f asiduu, dar se cauta.se lauda odata nora lui s. ca la oracle se face suport pe 24 de ...

david Miercuri, 04 Sep 2013

Salut! As avea si eu o intrebare, am citit pe indelete discutiile si nu cred ca s-a mai ...

conta-info Miercuri, 04 Sep 2013

stie cineva cam cu cat se plateste un job de genu ...

paf Luni, 02 Sep 2013

e misto, tu nu vezi?

JE Luni, 02 Sep 2013

Cine stie cum este viata la Oracle ? Am fost la interviu si am fost acceptat , am primit ...

bibi Duminica, 01 Sep 2013

pentru alu si mandea :nu mai stiu nimic :(

mandea Sambata, 31 Aug 2013

Buna alu,Nimic...am pus si eu niste prieteni sa intrebe alti prieteni din HR Oracle sa ...

alu Vineri, 30 Aug 2013

Buna,nu am mai primit decat raspunsul ca nu se stie cand vor veni aprobarile si ca ...

mandea Joi, 29 Aug 2013

pentru bibi si alu: Voi mai stiti ceva de astia? mai fac angajari? sunt doar curios :)

Uka Marti, 27 Aug 2013

:)))) Italiana 1000 euro?? serios? eu lucrez aici de 3 ani si asta e news to me! :))

eu Marti, 27 Aug 2013

salut, imi poate spune cineva cum e postul de incentive compensation analist/manager? cat ...

salariatul Vineri, 09 Aug 2013

Alex, senior sales manager are vreo 20 de milioane in mana + bonuri + bonus de obiectiv ...

in deriva Duminica, 04 Aug 2013

pe un post de genul senior support analyst cam ce salariu e?

Locuri de munca UPA Solutions Farmacist in Alexandria, Calarasi, Fetesti
UPA Solutions
Alexandria, Calarasi, Fetesti
Last update: 31.05.2017
Locuri de munca Veo Worldwide Services (VEO Finances) Coordonator departament comercial - Constanta
VEO Worldwide Services
Constanta
Last update: 17.08.2017
Locuri de munca Medecins Sans Frontieres GYNAECOLOGISTS & OBSTETRICIANS
Medecins Sans Frontieres
Strainatate
Last update: 31.07.2017
Locuri de munca Easy Asset Management IFN SA (iCredit) Manager Echipa Miercurea Ciuc
iCredit
Accounts Payable
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Collection Officer
Buna,Am fost contactata pentru un interviu, pozitia consilier juridic insolventa. Va rog daca ma puteti ajuta cu detalii (desfasurare ...
cristina_pulbere2000 16.08.2017
Pentru sales admin analist aveti ceva informatii despre post, salarii etc?
melek2017 16.08.2017
Dupa absolvirea unei facultati de economie ajungi sa spui ca ai noroc daca esti angajat printr-un program de MANAGEMENT TRAINEE, cum e ...
Vilcea 15.08.2017
System Engineer
Coordonator Recrutare
Casier
Reprezentant medical
Project manager
Audit Assistant
Statisticile realizate de Institutul National de Statistica (INS) referitoare la evolutia economiei romanesti in primele sase luni ale ...
Mai jos aveti cateva astfel de intrebari pe care nu ar trebui sa va temeti a le rosti. Daca primiti raspuns, puteti lua mai usor decizia de ...
Privita in ansamblu, piata muncii din Romania este una robusta, tara noastra avand chiar cel mai mic procentaj de someri din randul tarilor ...