Oracle Romania

Software/Tehnologii

• Site: www.oracle.com

Forum despre Oracle Romania

mihai Duminica, 10 Feb 2013

Mie personal nu mi se pare o diferenta foarte mare de 15 milioane, in care sa imi purifice toti managerii, niste oameni exceptionali.

Responsabilitatile sunt mai multe, nu te platesc ei banii astia degeaba. Unde lucrez nu am primit marire de cand m-am angajat, asa am inteles ca este si in Oracle...dar aici am multe beneficii, Oracle nu au beneficii.
Hai sa va zic cateva:

- 1 zi de concediu la fiecare 5 ani, dar nu mai mult de 25 zile in total
- 354 RON NET abonament circuit la WorldClass
- 9 august zi liber - ziua internationala IT Oracle
- abonament clinica privata la regina maria, medicover sau medsana
- laptop de serviciu

Dar si beneficiile lor sunt asa in bataie de jos:))

Pe departe aici am mult mai multe beneficii :)) nelimitate
ben hur Duminica, 10 Feb 2013

ok...dar nu spui asta dupa 1 an jumate de la inceperea "procesului de recrutare"..
asta ca sa nu spun ca ar trebui precizat din momentul t0 cat de complex este acest "proces"
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Oracle Romania
m&m Duminica, 10 Feb 2013

pai din cate inteleg e o diferenta de 15 milioane net fata de ce castigi acum. deci eu as opta pt. oracle.
dar tre sa ai in calcul si daca ti se va mai mari salariul unde lucrezi acum, la oracle nu mai vezi mariri ;)
si inainte de toate, ce faci acum fata de ce tre sa faci la oracle. atributii, resposnabilitati, stres etc.
mihai Duminica, 10 Feb 2013

Si cam asta este pe scurt descrierea despre pasii pe care trebuie sa ii urmezi ca sa fii ...
ben hur Duminica, 10 Feb 2013

ba da rezistent mai esti...treaba cu cvul oficial a fost cea mai tare. presupunand prin ...
mihai Duminica, 10 Feb 2013

Salut, Incerc sa relatez si eu patania mea, in ideea ca va va ajuta si ca veti alege ...
ILaria Vineri, 08 Feb 2013

Imi poate spune cineva cate interviuri sunt pt Renewals -italiana si cate ceva despre ...
Andra Joi, 07 Feb 2013

Imi poate spune cineva care este nivelul salarial pentru un developer cu experienta? sa ...
bubu Miercuri, 06 Feb 2013

citeste ce se intampla cu procesul de recrutare si sa nu regreti
bubu Miercuri, 06 Feb 2013

eu zic sa accepti oferta la HP
tobsy Miercuri, 06 Feb 2013

Buna. Am citit aici multe despre multe departamente app de atmosfera de lucru, salarii, ...
gogu' Marti, 05 Feb 2013

m-ar interesa sa stiu care ar fi salariul si conditiile in departamentul de care apartine ...
EU Marti, 05 Feb 2013

spuneti-mi si mie va rog cat e salariul pt un business analyst
eu Luni, 04 Feb 2013

multumim
Marius Luni, 04 Feb 2013

http://emeajobs.oracle.com (search Romania)Pentru cei ce vor sa aplice direct pe portalul ...
Bianca Vineri, 01 Feb 2013

In cazul in care treci de toate testele si interviurile si esti angajat ....cum decurg ...
AA Luni, 28 Ian 2013

support engineer la Oracle? ce inseamna mai exact? :D
chiko Luni, 28 Ian 2013

salut, stie cineva care e procesul de angajare pentru java ee developer si cam ce salariu ...
Mihnea Vineri, 25 Ian 2013

ceva pozitii de management la Oracle pentru extern?
mari Marti, 22 Ian 2013

Locuri de munca BearingPoint SRL Code Analyst
BearingPoint
Sibiu
Last update: 19.07.2017
Locuri de munca Veo Worldwide Services (VEO Finances) Senior Financial Manager - Bucuresti
VEO Worldwide Services
Tehnician
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Reprezentant
Recrutor
Bonurile de masa se acorda abia dupa trei luni, timp in care seful de sector te face treptat sa renunti singur prin tot felul de mizerii, ...
idnick 28.07.2017
Pentru locatia din Timisoara stiti ceva?
DenisaDeni 27.07.2017
AnnA91 27.07.2017
IT Helpdesk
Vanzari
Consilier comercial
Analist
Producătorul de țigări Philip Morris si-a anunțat intenția de a modifica liniile de producție a fabricii de țigarete din Otopeni ...