Oracle Romania

Charlie_13 Sambata, 25 Aug 2012

@nickname
Ai alternativa?
nickname Sambata, 25 Aug 2012

N-ai decat! Intreaba-te! Cand o sa te "trezesti" o sa realizezi ca atat tu, eu....cat si multe, multe alte persoane......sunt in aceasta situatie! Toate bune!
Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Oracle Romania
@nickname Vineri, 24 Aug 2012

ma intreb ce cauti pe forumul asta. cumva si tu faci parte din categoria de mai sus? :))
nickname Vineri, 24 Aug 2012

Romanul e poliglot! Invata ca "dobitocul" - trei, patru limbi straine si asta ...
elena Joi, 23 Aug 2012

Business Analyst - RCE - contractor role? stiti cumva care este nivelul salarial? ...
lili Marti, 21 Aug 2012

Stie cineva cam cat dureaza procesul de recrutare la Oracle? Am dat 3 interviuri si am ...
suedezul Marti, 21 Aug 2012

@LE: acum am vazut ca 2500. Subtire..
suedezul Marti, 21 Aug 2012

Pe suedeza cat se plateste?
LALA Joi, 09 Aug 2012

Buna, am si eu o intrebare: exista tichete de masa la Oracle? Merci anticipat.
mara Duminica, 05 Aug 2012

ce spui tu bogdan in prima parte sunt total de acord. insa cu ultima parte dai dovada de ...
Bogdan Duminica, 05 Aug 2012

Ok. Haideti sa mai lamurim inca odata raspunsul la intrebarea referitoare la salarii.Este ...
Cucu Duminica, 05 Aug 2012

hej! pe suedeza 2500 lei
AMI Sambata, 04 Aug 2012

Buna, stiti cumva, joburile pe germana si/sau suedeza cat de bine sunt platite?
Vasile Miercuri, 01 Aug 2012

Stie cineva detalii despre pozitia de IRT Tester? Am stabilit un interviu si m-ar ...
MC Marti, 31 Iul 2012

sunt si eu interesata pt limba rusa de la cat porneste salariulmerci
amn Marti, 24 Iul 2012

sunt interesat sa stiu de la cat porneste salariul pentru limba araba, multumesc.
eu Duminica, 22 Iul 2012

Si eu am fost contactata pentru un interviu pt Consulting Contracts Specialist pe ...
Bogdan Sambata, 21 Iul 2012

Nu inteleg pentru care motiv speculati salariu in Euro cand Oracle plateste in lei...
rraita Sambata, 21 Iul 2012

rea, de la 650 pe franceza inseamna ca pot obtine si mai mult nu? eu in prezent am atat ...
eu Vineri, 20 Iul 2012

Locuri de munca Genpact Romania Do you speak Portuguese? Join Genpact Bucharest today!
Genpact
Last update: 21.06.2017