Telecomunicatii

• Site: www.orange.ro

Forum despre Orange Romania

Ioana Marti, 27 Mai 2014

Cine stie in ce consta al 2 lea interviu la Orange? Interviul individual?

Miki Luni, 19 Mai 2014

Si ce inseamna bonusul.... o medie ceva ,+sau -

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Orange Romania
john Duminica, 18 Mai 2014

Salut. Daca te referi la 1200 ron...ai cam nimerit-o. E app 1300 ron si bonuri + bonus din ceea ce faci (reincarcari, accesorii etc..).

miki Vineri, 16 Mai 2014

Buna, as dori sa stiu si eu care este salariul la orange pe postul de Cash ...

Angajat ORO Joi, 17 Apr 2014

Buna!Sunt angajat extern ORO. Sustin ce s-a spus mai sus cu privire la conditiile ...

123 Miercuri, 16 Apr 2014

Pe mine m-au sunat.

123 Marti, 15 Apr 2014

Eu am fost si inca nu am fost sunat. Daca e sa te sune posteaza aici, te rog.

daniel Marti, 15 Apr 2014

pentru postul de customer client

daniel Marti, 15 Apr 2014

A fost cineva la interviul individual joi-vineri si a fost sunat sa mearga mai departe? ...

ana Duminica, 13 Apr 2014

Cat castiga un Infrastructure Engineer la orange?

mirobolant Duminica, 13 Apr 2014

Mimmy, cred ca esti in primele cateva luni de la angajare. Eu am lucrat 2 ani in sediu ...

Mimmy Joi, 03 Apr 2014

Hello all,Eu sunt angajata orange pe helpline.Dragilor,O experienta mai placuta nu se ...

Candidat Miercuri, 12 Mart 2014

Am fost astazi la primul interviu pentru postul de Customer Care Representative & ...

RDK Marti, 11 Mart 2014

In Pipera, din cate stiu eu, este call center-ul

un om Marti, 11 Mart 2014

In pipera sunt cei din customer si tehnic (VAS, Business & Corporate sales, CRM ...

Blue Luni, 10 Mart 2014

Stiu ca Orange are sediu pe Lascar Catargiu (la victoriei) si in pipera. Aveti idee cine ...

ana_banana Vineri, 07 Mart 2014

Cam cat castiga un Infrastructure Engineer la orange?

flory Joi, 27 Feb 2014

@danae chiar pe bune. mi-a confirmat cineva foarte apropiat care a dat testul.

eva Miercuri, 26 Feb 2014

Despre salariu consilier vanzari provincie , parteneri Orange stie cineva?

dana Miercuri, 26 Feb 2014

flory multumesc dar am auzit prea multe nu stiu ce sa mai cred.... testele care le-a ...

Locuri de munca Manpower Romania Contract Manager
Kepler Rominfo
BUCURESTI, Job national
Part time / > 5 ani experienta
Last update: 31.07.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Medium German speaker-Accounts Payable role.Apply now!  e
Last update: 01.08.2017
Inginer proiectant ...
  • Concediu de crestere a copilului
Support Technician
  • Abonament la sala de fitness / masaj
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
Accounts Payable
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
uite lucruri bune: http://portal.just.ro/3/SitePages/Dosar.aspx?id_dosar=300000000777465&id_inst=3#Informaţii_generale
lucruribune 18.08.2017
A fost totul Ok pana in momentu in care am inceput zilele de proba, interviu l-am tinut intr-o hala/depozit mare/birouri si ca trebuie sa ...
comr30 17.08.2017
Trista povestire . Cand te gandesti ce promisiuni frumoase erau spuse la inceputul programului si ce frumos erau structurate cele 9 luni ...
NicolasD 17.08.2017
Special Pricing ...
Inginer proiectant ...
System Engineer
Vanzari prin telefon (Sales Account Manager)
Support Renewals Representative
Statisticile realizate de Institutul National de Statistica (INS) referitoare la evolutia economiei romanesti in primele sase luni ale ...