ORTEC Central & Eastern Europe

• Profil companie inactiv
  • Site: www.ortec.com

Forum despre ORTEC Central & Eastern Europe

nickname3 Vineri, 19 Mai 2017

am fost la interviu la ei. Interviul a decurs foarte superficial. Era un barbat si o femeie iar ea nu intelegea nimic din ce se intampla. Nu stiau nimic despre mine si ce lucrasem si in timpul interviului se incurcau. Le-am repetat de 3 ori unde am lucrat, nu aveau chef. De evitat.

Atitudinea era superficiala, erau ironici si superiori gratuit. Nu recomand nimanui aceasta firma.

unomanonim Luni, 06 Mart 2017

Am avut un interviu cu aceasta companie acum ceva timp si am ramas foarte dezamagit de atitudinea celor care s-au ocupat de prima etapa de la sediul companiei. Pe langa abordarea unei pozitii de superioritate fata de candidat, as mai putea enumera ironiile nelalocul lor, luarea raspunsurilor primite in deradere, ba chiar si nepermiterea unui drept la replica pe baza argumentelor de genul "poate ca una zici si alta faci, lasa ca stim noi".

Am impresia ca se cauta lingusitori dedicati, nu colegi care pretind respect - cel putin asa aratau lucrurile pentru un post entry-level.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in ORTEC Central & Eastern Europe
nou Miercuri, 22 Oct 2014

Are cineva idee care este salariu pentru un junior?

Candidat Marti, 18 Mart 2014

Stie cineva salariile pentru limba italiana?

Pentru a vizualiza toate informatiile va rugam sa intrati in contul dumneavoastra .

luis Vineri, 15 Nov 2013

@toluis: Multumesc !Dar pentru o pozitie de Application Specialist ?

toluis Marti, 12 Nov 2013

in jur de 4000 in functie de experienta.

luis Marti, 05 Nov 2013

Are cineva idee cam ce salariu ofera Ortec pentru o pozitie de Consultant implementare ? ...

Locuri de munca Randstad Romania Back Office position with Italian
Locuri de munca Vodafone Romania Engineer, 1st Line Support
Vodafone Romania
/ Student/Absolvent
Last update: 11.10.2017
O oarecare stabilitate.Mediu de lucru tanar, colegi de treaba.
IT Analyst
Remuneratia peste media pietei.
Proiect interesant, oamenii sunt dedicati (colegi, traineri). Locatie f. buna
Stati departe de aceasta companie daca tineti la sanatatea voastra. Lucrez de ceva timp in zona de dezvoltare/testare si tot ceea ce va pot ...
Grigore_01 21.10.2017
Nu e putin pentru engleza?
alina631 21.10.2017
Engleza 1400+ bonuri de masa
Anne230289 21.10.2017
IT Analyst
CC
Accounts Payable ...
Elementele care ofera stabilitate si securitate sau care aduc satisfactia lucrului implinit sunt constant indicate de cei care posteaza pe ...
Miercuri seara, ministrul de finante Ionut Misa a anuntat in cadrul unei emisiuni la Antena3 faptul ca din 2018 angajatorii vor fi obligati ...
Ce trebuie sa contina un profil profesional pentru a atrage atentia factorilor de decizie potriviti in cazul carierei proprii?