Pansiprod Medical - Pansiprod Distributie

HR: resurse.umane@pansiprod.ro
    Site: www.pansiprod.ro

Forum despre Pansiprod Medical - Pansiprod Distributie

Sorin88 Sambata, 09 Ian 2016

Salutare, am lucrat la Pansiprod 6 luni de zile si mare greseala am facut sa va si scriu de ce:
1. se schimba personalul pe banda rulanta ...salar 1000 de lei fix + bonus din vaznari daca realizezi 100% target mai iei 1% maxim 500 lei ceea ce posibil sa luati primele 2 luni dupa care iti maresc targetul incat sa nu il mai poti face ca sa nu te mai plateasca e simplu.
2. program pana la ora 19:30-20:00 ca cica asa e in vanzari :)))....
3. masina in interes personal o poti folosi doar 10 km in weekend ce e peste platesti ...si nu in ultlimul rand cand vei pleca de la PANSIPROD te vor pune sa platesti si abonamentul la telefon daca nu ai sunat doar in interes de servici ...deci TOTAL LIPSA DE RESPECT FATA DE PROPRII ANGAJATI !

AndreiValentin Miercuri, 13 Mai 2015

Salutari, pt cine este interesat de Pansiprod voi fi cat se poate de scurt:
Am simtit nevoia sa scriu deoarece am fost la un interviu programat pe ora 2.30 si am intrat la 3 si ceva(din start o lipsa de profesionalism)
1.salar de mizerie 1000 ron in mana...si daca reusesti sa faci 95% 100% target pe zona alocata mai poti lua 500 + 1% vanzari din clinici(se merge la farmacii si clinici)
2. program 8-17 dar mi s-a spus ca este cumva inacceptabil sa termini mai repede de 6-7
3. Masina se foloseste si in scop personal doar sambata si duminica este permis 10 km pe zi.
4.Avand in vedere ca am lucrat in pharma ma asteptam la o negociere mai "ok"
5.daca sunteti chiar disperati si va place sa umblati toata ziua puteti sa mergeti la interviu..altfel mai bine in fabrica pe 3 schimburi sau in invatamant unde iei 1200 ca debutant si ai atata vacanta).
6. Multa stima si va doresc sa gasiti posturi super platite cu oameni faini.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Pansiprod Medical - Pansiprod Distributie
Tm Miercuri, 16 Apr 2014

salut urmeaza sa merg la interviu la aceasta firma merita? multumesc

angajat Luni, 07 Apr 2014

O sa va spun salariile ca alea sunt cele mai importante: - agent vanzari, telesales 1400 ...

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

anonim Marti, 30 Oct 2012

Experienta avuta in cadrul companiei Pansiprod Medical m-a ajutat sa-mi deschid cartea de ...

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Locuri de munca A&D Pharma Farmacist Punkt Fagaras
Locuri de munca A&D Pharma Tehnician Automatizari - junior
A&D Pharma
Ilfov
Inginer proiectant
Ai oportunitatea de a invata zilnic lucruri noi.
Colectivul, Locatia, Programul
QA Automation Engineer
Multitudine de proiecte.Contact cu clienti mari, internationali.
Junior Front End ...
Manager Asistent