PayPoint Services SRL

Software/Tehnologii

• Site: www.paypoint.com/romania

Forum despre PayPoint Services SRL

xkz Luni, 02 Noi 2015

Le-am cerut 1200 ron, nu m-au mai chemat si la al treilea interviu. Probabil nu le-a convenit.

anonymus Luni, 20 Apr 2015

testul este unul simplu de gramatica si 2-3 intrebari de traducere in engleza si invers. pentru un part time de 4 ore salaru e undeva la 700 lei

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in PayPoint Services SRL
miculparis Duminica, 19 Apr 2015

Ne poate spune cineva care este salariul pentru Reprezentant Serviciu Clienti?

diana Marti, 28 Oct 2014

@Mircea, in ce consta testul pe care l-ai dat? Multumesc.

Mircea Joi, 16 Oct 2014

Si eu am fost la un interviu la pay point pentru call center, dar a fost ok. Am avut si ...

cristina Miercuri, 01 Oct 2014

In ce consta un interviu pentru Reprezentant Serviciu Clienti ?

diana Joi, 25 Sep 2014

@Eva, multumesc pentru raspuns! :) @Anonim, am si eu aceeasi curiozitate! ;)

Anonim Joi, 25 Sep 2014

Preferam un interviu la telefon decat timp pierdut pana la ei...in ce consta testul?

anonim Joi, 18 Sep 2014

Buna, interviurile sunt destul de riguroase dar odata intrat, conditiile sunt pretabile ...

Andreea Vineri, 12 Sep 2014

Am fost la interviu pt aceasta pozitie. Iti spun ca este vorba de o discutie,dar cand aj ...

Eva Marti, 09 Sep 2014

Reprezentant vanzari full time 1100 -1200 lei

diana Miercuri, 09 Iul 2014

Buna! Pentru postul de "Reprezentant Servicii Client" cam care ar fi salariul? ...

miki Luni, 28 Apr 2014

Daca poate cineva sa dea cateva detalii despre aceasta companie? Multumesc!

Locuri de munca Linea Directa Communications - Studio Moderna Fashion Group (Top Shop) Agent comercial Auchan City Brasov
Studio Moderna
Locuri de munca Adecco Romania Internship Honda Romania
Adecco
Last update: 17.08.2017
Locuri de munca Societe Generale European Business Services SA Training Analyst
Societe Generale European ...
Last update: 26.07.2017
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Inginer proiectant ...
  • Concediu de maternitate & paternitate
Support Technician
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
Am lucrat aici o perioada. Companie mare, si cu cat e mai mare trateaza angajatii mai rau, ca se gaseste altul daca nu accepti conditiile. ...
comment 18.08.2017
Buna! Stie cineva cum decurge interviul pt contabilitate si cam cat ar fi salariul?Multumesc!
AndreeaCaras 18.08.2017
uite lucruri bune: http://portal.just.ro/3/SitePages/Dosar.aspx?id_dosar=300000000777465&id_inst=3#Informaţii_generale
lucruribune 18.08.2017
Special Pricing ...
Inginer proiectant ...
Account Executive
Game tester
Statisticile realizate de Institutul National de Statistica (INS) referitoare la evolutia economiei romanesti in primele sase luni ale ...