PepsiCo Romania

Productie

• Site: www.pepsicojobs.ro

Forum despre PepsiCo Romania

Fide Marti, 07 Mart 2017

Buna! Pentru postul de operator calculator aveti idee ce salariu se ofera? Multumesc.

ascurtulese Luni, 31 Oct 2016

Observ, ca din 2014, nu mai sunt referiri la aceasta companie: am lucrat cca. 3 ani in aceasta corporatie, iar in ultimul timp, personalul pleaca, pt ca la PepsiCo, poti sa fii supercalificat in mai multe meserii, insa nu te va baga nimeni in seama, daca nu esti turnator, mincinos de elita, sau combinator de cea mai joasa speta, Salariul la inceput este mizerabil, in comparatie cu munca depusa, iar ca sa promovezi, trebuie sa te lasi calcat in picioare, sau sa devii subuman: acesta este motivul pt care am parasit aceasta compania, a carei politica de comunicare este din ce in ce mai proasta.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in PepsiCo Romania
George Joi, 18 Dec 2014

Salut stie cineva cat castiga un merchedaiser ? Si masina au doar agentii sau si merchedasieri ?

car Miercuri, 08 Oct 2014

Pentru .un post de client service specialist care este salariu ?

angajat Joi, 31 Iul 2014

La Logistica, salariul este in jur de 2000 de lei. Un pic peste.Cel mai prost sunt ...

M.M. Luni, 16 Iun 2014

Salut Mihai, depinde ce ramura a firmei si ce post te intereseaza in cadrul Logisticii? ...

mihai Joi, 22 Mai 2014

Ce salarii sunt la logistica?

Asa e Marti, 11 Feb 2014

Are dreptate EX,salariul in mana am luat cel mai putin 1500 ron,iar cel mai mult ...

ex-pepsicar Joi, 30 Ian 2014

ca agent vanzari ai salar fix net cam 1400 plus bonuri masa plus bonuri concedii ...

angajat Luni, 20 Ian 2014

In PepsiCo, cel putin in sucursala unde al lucrat eu salariu de baza este de 1 300 + ...

black Luni, 22 Iul 2013

cum decurge procesul de recrutare?

black Luni, 22 Iul 2013

poate spune cineva cum este mediul de lucru in sediul central? ce salarii sunt pe acolo?

DAVID Joi, 18 Iul 2013

ce salarii are un agent vanzari?

guta Sambata, 13 Apr 2013

cam cat castiga un agent de vanzari pe luna?....,targhetele sunt realizabile?

jar Vineri, 05 Apr 2013

da sigur sunt urmarite

guta Joi, 28 Mart 2013

Stiti cumva daca masinile de la pepsi sunt urmarite prin gps?

asteptati Joi, 17 Ian 2013

ma duc azi la interviu,si va povestesc

Bezna Vineri, 14 Dec 2012

Nimeni nu stie nimic ?!?? Am auzit ca in productie un sef are 2500 RON.

Locuri de munca HP Inc. Channel Pricing Advisor with Turkish skills (#3012211)
HP Inc.
Hunt Recruitment
Part time / > 5 ani experienta
Last update: 13.07.2017
Locuri de munca Hipo.ro Internship - Junior Software Test Engineer - NOKIA
Jobs from top companies in ...
Arad, Oradea, Timisoara
Game tester
  • Tichete cadou
Inginer proiectant ...
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Ati fost angajat?
Edel 19.08.2017
NOC Technician
IT Support
Network engineer
Asistent manager
Hardware Specialist
Liber profesionistii, acei oameni care se descriu a fi proprii lor sefi, sunt din ce in ce mai numerosi pe piata muncii. Indiferent de ...
Acum insa urmeaza prima intalnire de lucru, cea in care seful se va comporta ca... seful, nu ca un partener de dialog, asa cum a fost la ...