PepsiCo Romania

• Profil companie inactiv
  • Site: www.pepsicojobs.ro

Forum despre PepsiCo Romania

Gigi12000 Vineri, 25 Aug 2017

Cineva are o adresa de la departamentul de resurse umane sau unde as putea sa trimit un cv?

Fide Marti, 07 Mart 2017

Buna! Pentru postul de operator calculator aveti idee ce salariu se ofera? Multumesc.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in PepsiCo Romania
ascurtulese Luni, 31 Oct 2016

Observ, ca din 2014, nu mai sunt referiri la aceasta companie: am lucrat cca. 3 ani in aceasta corporatie, iar in ultimul timp, personalul pleaca, pt ca la PepsiCo, poti sa fii supercalificat in mai multe meserii, insa nu te va baga nimeni in seama, daca nu esti turnator, mincinos de elita, sau combinator de cea mai joasa speta, Salariul la inceput este mizerabil, in comparatie cu munca depusa, iar ca sa promovezi, trebuie sa te lasi calcat in picioare, sau sa devii subuman: acesta este motivul pt care am parasit aceasta compania, a carei politica de comunicare este din ce in ce mai proasta.

George Joi, 18 Dec 2014

Salut stie cineva cat castiga un merchedaiser ? Si masina au doar agentii sau si ...

Pentru a vizualiza toate informatiile va rugam sa intrati in contul dumneavoastra .

car Miercuri, 08 Oct 2014

Pentru .un post de client service specialist care este salariu ?

angajat Joi, 31 Iul 2014

La Logistica, salariul este in jur de 2000 de lei. Un pic peste.Cel mai prost sunt ...

M.M. Luni, 16 Iun 2014

Salut Mihai, depinde ce ramura a firmei si ce post te intereseaza in cadrul Logisticii? ...

mihai Joi, 22 Mai 2014

Ce salarii sunt la logistica?

Asa e Marti, 11 Feb 2014

Are dreptate EX,salariul in mana am luat cel mai putin 1500 ron,iar cel mai mult ...

ex-pepsicar Joi, 30 Ian 2014

ca agent vanzari ai salar fix net cam 1400 plus bonuri masa plus bonuri concedii ...

angajat Luni, 20 Ian 2014

In PepsiCo, cel putin in sucursala unde al lucrat eu salariu de baza este de 1 300 + ...

black Luni, 22 Iul 2013

cum decurge procesul de recrutare?

black Luni, 22 Iul 2013

poate spune cineva cum este mediul de lucru in sediul central? ce salarii sunt pe acolo?

DAVID Joi, 18 Iul 2013

ce salarii are un agent vanzari?

guta Sambata, 13 Apr 2013

cam cat castiga un agent de vanzari pe luna?....,targhetele sunt realizabile?

jar Vineri, 05 Apr 2013

da sigur sunt urmarite

guta Joi, 28 Mart 2013

Stiti cumva daca masinile de la pepsi sunt urmarite prin gps?

asteptati Joi, 17 Ian 2013

ma duc azi la interviu,si va povestesc

Bezna Vineri, 14 Dec 2012

Nimeni nu stie nimic ?!?? Am auzit ca in productie un sef are 2500 RON.

Locuri de munca Unilever Romania LOGISTICS OPERATIONS SPECIALIST
Unilever Romania
BUCURESTI, Job national
Locuri de munca Marquardt Schaltsysteme SCS Montator subansamble
Marquardt Schaltsysteme SCS
Sibiu
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania Continuous Improvement Specialist (Tires)
Continental Automotive Group ...
Locuri de munca Ariston Thermo Romania Office Manager
Ariston Thermo Romania
Locuri de munca Cameron Romania Financial Analyst -Accounting & Controlling with Spanish
Cameron Romania
Coordonator echipa
-Cultura organizationala-Oportunitati de dezvoltare profesionala-Oportunitati de invatare-Salariul ...
Analist credite
SalariuColectivBeneficii
Marketing Specialist
Post caldua pentru simpli muncitori.Provocari pentru cei carora le plac senzatiile tari.Bun pt ...
Reprezentant vanzari
Functionar administrativ