Plafar Retail

Fax: 021.311.1284
    Site: www.www.plafar.net

Forum despre Plafar Retail

adi Luni, 08 Dec 2014

Salut! Stie care va daca Plafar are probleme cu banii sau daca exista intarzieri la plata?

nobody Marti, 02 Dec 2014

Salariul unui reprezentant vanzari este de 970 ron, iar un "sef de magazin" undeva la 1350. Nu exista sanse de evolutie, ti se impune un target pe care cu greu il poti depasi, nu exista acea pauza care este mentionata in contract si in plus, daca mai nimeresti sa ai colege cu aere superioare (doar ele au vechime in plafar, pe cand tu nu) atunci distractia e pe masura. Eu am rezistat acolo o scurta perioada de timp si sincer, nu recomand nimanui un astfel de job.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Plafar Retail
doar eu Sambata, 06 Sep 2014

buna, imi poate spune cineva cam care este salariul pentru director magazin?
multumesc

je Vineri, 27 Iun 2014

As dori mai multe detalii despre mediul de lucru, program, salarizare va rog urmeaza sa ...

interviu Vineri, 28 Feb 2014

cam care sunt salariile in financiar? vad ca au un post scos la concurs pe best jobs

david Luni, 19 Aug 2013

ce salarii are un consilier vanzari la plafar?

mary Vineri, 07 Dec 2012

Plafar Retail a cumparat brandul plafar, nu este aceeasi firma cu SN Plafar SA, orice ...

andreea Joi, 06 Dec 2012

sincer si eu as dori sa stiu ceva despre aceasta firma. stiu ca nu mai este fostul ...

mary Joi, 06 Dec 2012

Ma gandeam sa impartasim din experienta noastra (fosti sau actuali angajati) referitoare ...

mary Joi, 06 Dec 2012

Ce parere aveti despre Plafar Retail ?

Locuri de munca Hipo.ro Internship, Lifecycle Services Sales Support Engineer
Jobs from top companies in ...
Cluj Napoca
Last update: 02.08.2017
Locuri de munca Hipo.ro Credit Analyst - European Bank for Reconstruction and Development (EBRD)
Jobs from top companies in ...
Last update: 06.08.2017
Hunt Recruitment
Last update: 13.07.2017
Network engineer
  • Asigurari servicii stomatologice
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
Game tester
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
Inginer proiectant ...
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Ati fost angajat?
Edel 19.08.2017
NOC Technician
IT Support
Network engineer
Asistent manager
Hardware Specialist
Liber profesionistii, acei oameni care se descriu a fi proprii lor sefi, sunt din ce in ce mai numerosi pe piata muncii. Indiferent de ...
Acum insa urmeaza prima intalnire de lucru, cea in care seful se va comporta ca... seful, nu ca un partener de dialog, asa cum a fost la ...