Polisano SRL

Sanatate

• Site: www.polisano.ro

Forum despre Polisano SRL

Actual angajat Joi, 27 Noi 2014

Baieti si fete , am citit mai toate postarile anterioare, in acest moment s-au facut disponibilizari din posturi unde chiar nu erau necesare , va pot spune ca a ramas in continuare firma de unde la 1 min dupa terminarea programului poti sa rupi usa , iar problema firmei actuala este in principal de latura de logistica , marfa , discounturi etc dar nu ce tine de munca , la acest aspect este pensiune . In ceea ce priveste salariul poate oscila si am avut pe fluturas intre 4700 ron cel mai mult si 1500 ron minimul in decurs de 2 ani pe o zona nu tocmai de top si am intrat fara "pile " saracul ejobs ma adus si nu sunt in nici un caz pe un post de conducere. .

Santa Klaus Luni, 17 Noi 2014

Felicitari Sibiului!
Cu putina rabdare si noroc va scapa Santa Klaus de mitici si pseudo-prieteni sa va vedeti de treaba linistiti.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Polisano SRL
fbi Duminica, 16 Noi 2014

Gigel Miercuri, 05 Noi 2014

Cand vorbiti de disponibilizari, in ce arie faceti referire?

mitica Miercuri, 29 Oct 2014

Ce se mai stie de disponibilizari !!!!!! S-ar parea ca I-au depozitele la rand !!!!

robi Joi, 16 Oct 2014

s-a mai linistit atmosfera? noua conducere e de treaba?

oleg Duminica, 07 Sep 2014

"E o oarecare rumoare in jurul grupului de firme, sunt foarte multe intoxicari care ...

Alex Duminica, 07 Sep 2014

Nu sunt/fost in Polisano....dar este valabil pt toti angajatori...(praful in ochii)Ce il ...

Bogdan Duminica, 07 Sep 2014

Bianca, Fiecare firma are un plafon minim si maxim salarial , in general se ofera um ...

Gigel Duminica, 07 Sep 2014

@biancaDraga Bianca, salariile dintr-o firma NU se pot acorda dupa nevoile ...

octavian Luni, 18 Aug 2014

Se pare ca patronii reali/viitori si-au adus om. Bafta

bianca Marti, 12 Aug 2014

Ok Bogdan.PRETENTIILE SALARIILE AR TREBUI SA LE AI DACA STII CE VREI . EU NU TRAIESC PE ...

Bogdan Luni, 11 Aug 2014

Bianca, Vorbim despre cerere si oferta ! Totul depinde de tine, cat de bine te prezinti ...

bianca Luni, 11 Aug 2014

Revin pentru a va impartasi din experienta mea pentru jobul de economist. Dupa ce am fost ...

bianca Marti, 05 Aug 2014

am fost sunata pentru postul de economist. stie cineva sa imi spuna mai multe detalii, ...

ala Vineri, 20 Iun 2014

Nu am fost sunata .

violeta Vineri, 13 Iun 2014

@ala, ai fost sunata azi? daca da, cum a decurs discutia?

ala Marti, 10 Iun 2014

Am depus un cv la polisano pentru un post de asistent de farmacie in depozit, in urma ...

viorel Sambata, 07 Iun 2014

Ce salariu are un agent?Multumesc

Carmen Luni, 02 Iun 2014

O sa se duca-n cap si Polisano!Se duce dupa Relad daca o tin tot asa,greselile sunt cam ...

Locuri de munca Hipo.ro Internship - Junior Software Test Engineer - NOKIA
Jobs from top companies in ...
Arad, Oradea, Timisoara
Last update: 05.08.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Experience in Procurement? Italian speaker? Work now in Bucharest! RS
Last update: 18.08.2017
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania HR Administration Specialist - (Tires division)
Continental
Locuri de munca Team Extension Office Manager
Team Extension
Last update: 20.07.2017
Network engineer
  • Cafea sau sucuri oferite gratuit
Game tester
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Inginer proiectant ...
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
  • Concediu de maternitate & paternitate
Cristophor 20.08.2017
Care este salariul de bază ca reprezentant comercial pharma?
andreidp 20.08.2017
Ati fost angajat?