Premier Global International

Fax: 031.805.6120
    Site: www.pgrom.com

Forum despre Premier Global International

Daniel Marti, 18 Sept 2012

Lucrez in Premier Global International de aproape 2 ani in departamentul de Marketing si Comunicare si vreau sa mentionez ca este de departe experienta profesionala cea mai placuta si plina de satisfactii pe care am avut-o de-a lungul timpului.

Nu am intalnit niciunde un asa mare accent pus pe dezvoltarea angajatilor, intiativa, creativitate si inovatie. Am gasit aici un mediu de lucru armonios, in care toata echipa conlucreaza la indeplinirea obiectivelor comune prin dezvoltare personala si profesionala.

Relatia dintre management si angajati se bazeaza pe respect reciproc, comunicare bidirectionala si un sistem bine pus la punct de motivare si stimulare a angajatilor, incluzand printre altele: sisteme de dezvoltare personala si profesionala, motivatii materiale si morale.

Chiar pot sa afirm cu tarie faptul ca Premier Global International a ridicat la standarde inalte tot ceea ce reprezinta cultura si climatul organizational in Romania, reusind cu succes implementarea sistemelor organizationale britanice adaptate la mediul de afaceri romanesc.

Locuri de munca Trigo Industry Services
Trigo Industry Services
Locuri de munca Silverhand Romania
Silverhand Romania
Locuri de munca Smartree Romania
Smartree Romania
Locuri de munca SDA SERVICII DE DEPOZITARE SI ARHIVARE
SDA SERVICII DE DEPOZITARE SI ...
Locuri de munca Smartree Romania
Smartree Romania
Totul este bine ok
Economist senior
Intr-adevar, aerul e mai rarefiat aici, o multinationala adevarata. Daca vrei sa inveti ceva, cu ...
Team leader
Poti invata lucruri critice pentru orice domeniu de top.
Agent call center
Consultant SAP