ProCredit Bank

Fax: 021.305.5663
    Site: www.procreditbank.ro

Forum despre ProCredit Bank

cemile Joi, 14 Ian 2016

pentru postul de Junior Relationship manager imi poate spune cineva cam ce salarii sunt ?(pt bucuresti) si daca ma duc la un interviu, eu neavand experienta in domeniu,doar studii economice cam ce salariu credeti ca pot cere? si cam ce face un junior relationship manager? ce atributii are? am citit la ei pe site, dar deobiceai auzeam ca intotdeauna preiei si alte atributii...si inca o intrebare..in ce consta trainingul de la inceput? te invata calumea? sau doar iti da mapa in mana `ia si citeste` si aia e..

nmerrynote Sambata, 11 Iul 2015

Salutare, salutare,

Imi puteti spune si mie va rog. Daca au si un departament de programatori Java ?
Si daca da, pot gasi urmatoarele lucruri in acest departament ?

- sefii directi sunt oameni cu reale si solide people skills.

- atmosfera de lucru este una placuta si cu cat mai putin stres, fara tipete, amenintari si jigniri.

- programul de lucru se termina in 90% din cazuri la ora 18:00 sau 18:30 .

- salariul net este de 3000 de lei, aceasta suma este trecuta in contract si toate impozitele mele catre stat vor fi platite. Sau cat este salariul pt un junior Java developer ?

Va multumesc pt timp, efort si bunavointa,
Cu drag,
N. Merrynote

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in ProCredit Bank
A.L Luni, 01 Dec 2014

Dar despre programul Young Bankers INTERNATIONAL, care va incepe acum in decembrie, mai stie cineva ceva?Eu am dat cele doua teste( la mate si logica+ engleza) pe 30 octombrie, am ramas pana la ultima etapa( interviul individual), iar dupa cateva zile am fost sunata si mi s-a transmis ca am fost aleasa ca reprezentant oficial in Bulgaria. Ulterior, am fost contactata din nou telefonic si m-au chemat la un alt interviu( in limba engleza, timp de o jumatate de ora, pe data de 19noiembrie) la sediul lor, cu un alt reprezentant al bancii, desi nu era prevazut. Mi-au zis ca, avand in vedere ca este un program intensiv, isi rezerva dreptul de a mai face recrutari in continuare.

balrog Duminica, 02 Noi 2014

a e clar , mersi de raspuns corectu' m miram io sa fie treaba asa de roz la ce am ...

corectu Duminica, 02 Noi 2014

pai aia e ca nu-ti platesc ei CAS si toate alea..e mai mult o chestiune de marketing ...

balrog Sambata, 01 Noi 2014

stie cineva cum e la procredit ? sunt seriosi? care-i treaba cu bursa asta? nu e salariu? ...

Pentru Blondy Vineri, 31 Oct 2014

Cum a fost la testare? cand incepe noul program, daca ati avut acum interviurile?

blondy Luni, 27 Oct 2014

eu am aplicat acum 1sapt....a doua zi am si fost sunata....am trecut interviul prin ...

Levy Joi, 09 Oct 2014

A inceput programul Young Bankers din toamna asta?

cristi Marti, 23 Sep 2014

Felicitari si bafta mai departe!

alex Marti, 16 Sep 2014

@cristi: din cate am inteles se mai fac sesiuni de interviuri. Testul a fost usor, dar ...

cristi Marti, 16 Sep 2014

Cum adica doar 2 candidati? Programul se va desfasura pentru 2 oameni? Sau imi scapa mie ...

alex Marti, 16 Sep 2014

a fost usor testul la mate de pe 8 septembrie, dar am ramas doar 2 candidati dupa ...

cristi Marti, 09 Sep 2014

Cum a fost testarea de luni, 8 septembrie?

maria Vineri, 05 Sep 2014

Testul de matematica este absolut banal, nu ai de ce sa iti faci griji. Cu toate astea, ...

Andreea Vineri, 05 Sep 2014

Da. Acum astept mailul cu detaliile.

Mihai Joi, 04 Sep 2014

Salutare,A mai fost cineva chemat la testul de mate?

Marius Marti, 02 Sep 2014

Salutare,A sustinut cineva testul de mate, iar daca da care ar fi gradul de dificultate, ...

me Duminica, 31 Aug 2014

Salariul este de fapt o bursa in valoare de 700 lei. Pe tot parcursul programului ti se ...

Stud Joi, 28 Aug 2014

@banka ta ce salariu ti-au spus? Acest salariu include si cazarea in Bucuresti pt cei din ...

Locuri de munca Credit Fix Ofiter colectare creante
Credit Fix
Last update: 21.07.2017
Locuri de munca High Tech Systems&Software Software Sales Representative
High Tech Systems&Software
Part time / > 5 ani experienta
Last update: 24.07.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Greek Speaker? Start you Career in Bucharest! RS
Last update: 22.08.2017
Locuri de munca Easy Asset Management IFN SA (iCredit) Manager Echipa Fetesti
iCredit
Fetesti
Last update: 14.06.2017
Locuri de munca IBM Romania IBM Internship - Application Developer - Cognos.BI (SQL)
IBM Client Innovation Center ...
Last update: 22.08.2017
Network engineer
  • Abonament la sala de fitness / masaj
Game tester
  • Concediu de crestere a copilului
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Inginer proiectant ...
Am interactionat de doua ori cu aceasta firma, din punctul meu de vedere nu ii pot recomanda.De fiecare data am avut impresia ca am fost ...
Macatumba 23.08.2017
Buna ziua, stie cineva ce salarii ofera pentru postul de coordonator buyeri?
Trepadus 23.08.2017
Ai aflat ceva între timp?
Madalina028 23.08.2017
Support Technician
Casier si lucrator ...
Consilier clienti
Suna foarte tentant sa lucrezi acasa, comod, fara teroarea condicii la ore mici, fara neplacerile provocate de un sef artagos. Sa fii ...
Dincolo de relatiile de munca, intre colegi se nasc adesea si relatii de natura personala, unele pozitive, altele mai putin. Petrecand ...
Aceasta este concluzia la care a ajuns un studiu realizat de catre o echipa mixta de cercetatori din Olanda si Israel. Autointitulat primul ...