Provident Financial Romania

Fax: 021.312.2299
    Site: www.provident.ro

Forum despre Provident Financial Romania

Damphir3 Miercuri, 12 Iul 2017

Multumesc Svladutu. Din ce am fost anuntat voi avea interviul cu area managerul. O doamna super gingasa ma suna sa ma orogrameze, singurul lucru interesant ce ma sunat pe la ora 19.00
Legat de testele de matematica nu ma sperii. Ma duce capul. Va povestesc maine.
Seara faina.

svladutu Miercuri, 12 Iul 2017

Salut, Damphir3

Din cate stiu, nu iti trebuie PFA. Acest lucru era valabil doar pentru agenti, dar de ceva vreme si acestia sunt angajati. Interviu cred ca se va sustine cu o persoana de la HR, un area manager si probabil ,un business owner. Daca treci de acestia vei mai avea si un test de matematica ce nu e dificil, Bafta!

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Provident Financial Romania
Damphir3 Marti, 11 Iul 2017

Salutare tuturor,
Am fost chemat la un interviu de manager echipa vanzari. Imi puteti oferi mai multe detalii legat de interviu.. Trebuie sa imi fac PFA? Va multumesc.

Duckadam2017 Marti, 03 Ian 2017

Buna ziua !Va rog sa ma ajutati si pe mine. Sunt la ultimul interviu pentru business ...

Mario87 Luni, 28 Noi 2016

Conditii foarte bune de munca. Cele mai bune salarii sunt in vanzari. Beneficiezi de ...

alexalex Luni, 18 Iul 2016

Vreau informati desptre postul de manager dezvoltare,salariu,program etc si ce test de ...

alexalex Luni, 18 Iul 2016

multumit,,,imi poti spune ce test de aritmetica este inainte sa te angajezi?

cecilia Luni, 23 Noi 2015

Buna, am fost si eu sunata pt postul de Manager de dezvoltare. Nu prea ma incanta ...

APaul Marti, 07 Iul 2015

buna, am avut un interviu pentru postul de manager clienti , mi se pare promitator ...

Dmm Vineri, 13 Mart 2015

Poate sa imi spuna cineva ce teste de matematica se dau in cadrul procesului de selectare ...

George Luni, 12 Ian 2015

CuriozitateCine imi poate spune la ce nivel a ajuns Anglia din toti parametri(mp, c%d, ...

multumit Sambata, 03 Ian 2015

salut. eu sunt de ceva timp DM. sunt foarte multumit de aceasta companie. daca stii sa ...

Otilia Joi, 13 Noi 2014

Functionar Colectare Creante - Stie cineva ceva de salariu, cum se munceste, atmosfera de ...

soni40 Marti, 14 Oct 2014

Buna ,pentru functionar adm.ce imi puteti spune ?intreviu?teste de matematica ?merita sa ...

po Sambata, 04 Oct 2014

@un_omsi salariu?Ai omis ce era mai important!!!!

den Sambata, 04 Oct 2014

@denisa 850 RON

denisa Vineri, 03 Oct 2014

Cat este salariul fix si la cat se ajunge in medie pe postul de collection.mersi

Un_om Luni, 29 Sep 2014

@Aplicant:Uite cateva detalii:1. un operator colectare debite este o persoana care ...

aplicant Luni, 29 Sep 2014

buna!ce imi puteti spune de postul de operator colectare debite?? mediu de lucru? ...

andreea Duminica, 14 Sep 2014

Ce fel de teste primesti la interviu pentru post de DM

Locuri de munca DXC Technology Order to Invoice Supervisor
  • Abonament la sala de fitness / masaj
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
Inginer proiectant ...
Support Technician
Am lucrat aici o perioada. Companie mare, si cu cat e mai mare trateaza angajatii mai rau, ca se gaseste altul daca nu accepti conditiile. ...
comment 18.08.2017
Buna! Stie cineva cum decurge interviul pt contabilitate si cam cat ar fi salariul?Multumesc!
AndreeaCaras 18.08.2017
uite lucruri bune: http://portal.just.ro/3/SitePages/Dosar.aspx?id_dosar=300000000777465&id_inst=3#Informaţii_generale
lucruribune 18.08.2017
Special Pricing ...
Inginer proiectant ...
Account Executive
Game tester
Statisticile realizate de Institutul National de Statistica (INS) referitoare la evolutia economiei romanesti in primele sase luni ale ...