Radcom

Fax: 021.232.1068
    Site: www.radcom.ro

Forum despre Radcom

Lucian constanta Sambata, 02 Aug 2014

Salariul la timp. Scule exista.Cursuri de pregatire. Salariul cel putin ridicol in comparatie cu riscurile la ce se expun salariatii. Salarizarea..este un criteriu stiut numai de cei care hotaresc salarizarea. Faci din rahat bici de multe ori. Iar cand proiectele sunt pe final.......vei fi trimis in somaj. Fara regrete din partea nimanui.

Milan Sambata, 21 Iun 2014

In aceasta firma sunt 3 categorii: montori, tehnicieni,ingineri, manageri de proiecte. Angajatii sunt mult mai bine pregatiti decat altii de la alte firme telecom. Cine vine aici sigur va invata lucruri noi (despre echipamente, instalarea si configurarea lor) . Eu sunt multumit de aceasta firma. Cine nu recunoaste acest lucru inseamna ca nu a mai lucrat si in alta parte unde conditiile nu sunt bune, nu ai scule pt instalarea echipamentelor sau nu ti se plateste salariul la timp si muncesti de nu mai stii pe ce lume esti.
Multa bafta

Locuri de munca Harman International Romania
Harman International Romania
Operator Asamblare
Bonusuri sau prime salariale, loc de munca stabil, posibilitate de a face ore suplimentare
Administrator
Colegi în mare parte ok și dornici sa te ajute
Aspecte PRO nu cred ca exista si nici nu vor exista in aceasta "firma" pur romaneasca. ...
Account Manager
Consultant farmaceutic
Mat Planning/Prod Ctrl ...