RCS&RDS

Telecomunicatii

• Site: www.rcs-rds.ro

Forum despre RCS&RDS

Cornel Duminica, 25 Mai 2014

Vreau sa stiu daca se poate de la cineva din interior cateva informatii din call-center (provincie).
Cum se lucreaza? Cum sunt pauzele? Care sunt greselile "de neiertat" pe care le poate face un agent? Cat de flexibil este programul? Cat dureaza trainingul si daca este platit. Mentionez ca ma intereseaza sa aflu detalii valabile pentru provincie, mai exact pentru centrele regionale din marile orase doar cu limba romana, stiu ca pentru cele in spaniola/engleza sau cele din Bucuresti regulile sunt diferite. Multumesc!

Ana Luni, 19 Mai 2014

Cum este in call center? Se fac schimburi de tura? Poti lucra in toate weekendurile daca ai nevoie? Iti baga ei pe gat un program sau se tine cont si de optiuni?

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in RCS&RDS
fanel Vineri, 16 Mai 2014

johnny in ce oras ai testul pentru call center??? craiova cumva?

JohnnY Joi, 15 Mai 2014

Pana la urma... Ce contine testul pentru call center? AM sambata testul la ei, si eram ...

ioana Joi, 01 Mai 2014

2800 Sunt foarte. curioasa care este pregatirea ta si mai ales experienta ta in orice ...

mrs Marti, 29 Apr 2014

Angajatii rds au liber pe 2 mai?

impact Luni, 28 Apr 2014

Raluca, si eu am dat testul acum 11 zile si de atunci nici un semn din partea companiei. ...

elena Luni, 28 Apr 2014

Care este prima parte a interviului pe lb spaniola? Maine a mai fost cineva chemat pentru ...

Mara Craiova Vineri, 25 Apr 2014

@ Stelica ... Salariul este de 650 net la un program de 8 ore/ zi ...Vprimus -agent ...

Raluca Joi, 24 Apr 2014

Buna, Pentru postul de call center a fost chemat cineva la interviu dintre cei care au ...

impact Joi, 17 Apr 2014

Imi pare rau, dar nu cunosc informatii din interiorul companiei

mihai Joi, 17 Apr 2014

stiti ce salariu este pe Suport tehnic in Bucuresti?

impact Joi, 17 Apr 2014

Testul pentru call center este din 3 parti:1. Ceva text word si excel pe computer, la cel ...

Si eu am dat testul

Laura Marti, 08 Apr 2014

Casierii ce salarii au? Stie cineva? Mc

Test Luni, 07 Apr 2014

Nu suntem aceleasi persoane Test de a intrebat despre interviu cu acesta "Test ...

Ioana Luni, 07 Apr 2014

Stie cineva pana la urma,in ce consta testul pt. operator call center in spaniola?

Crisalid Luni, 07 Apr 2014

Ianuarie 2014

Test Luni, 07 Apr 2014

Cand a fost ultima marire de salar in cadrul firmei RCS&RDS?

Test Luni, 07 Apr 2014

@andrei,multumesc.Despre test ce stiti?In ce consta?

Locuri de munca Centrul Medical Unirea - Regina Maria Zambeste! Echipa de Receptionisti Regina Maria se mareste!
Regina Maria
Last update: 02.08.2017
Locuri de munca Helpline Romania SRL Customer Support with French & English
HELPLINE
Last update: 01.08.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Urgent! Portuguese speakers needed in Bucharest! ITS roles
Last update: 16.08.2017
Locuri de munca Veo Worldwide Services (VEO Finances) Coordonator departament comercial - Constanta
VEO Worldwide Services
Constanta
Last update: 17.08.2017
Inginer proiectant ...
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
  • Concediu de crestere a copilului
Support Technician
  • Traininguri / formari profesionale oferite gratuit sau cu reducere
Accounts Payable
A fost totul Ok pana in momentu in care am inceput zilele de proba, interviu l-am tinut intr-o hala/depozit mare/birouri si ca trebuie sa ...
comr30 17.08.2017
Trista povestire . Cand te gandesti ce promisiuni frumoase erau spuse la inceputul programului si ce frumos erau structurate cele 9 luni ...
NicolasD 17.08.2017
Buna,Am fost contactata pentru un interviu, pozitia consilier juridic insolventa. Va rog daca ma puteti ajuta cu detalii (desfasurare ...
cristina_pulbere2000 16.08.2017
Inginer proiectant ...
System Engineer
Coordonator Recrutare
Support Renewals Representative
Manager Trainee
Tehnician electronist
Statisticile realizate de Institutul National de Statistica (INS) referitoare la evolutia economiei romanesti in primele sase luni ale ...
Mai jos aveti cateva astfel de intrebari pe care nu ar trebui sa va temeti a le rosti. Daca primiti raspuns, puteti lua mai usor decizia de ...