Romkuvert SRL

• Profil companie inactiv
  • Site: www.romkuvert.ro

Forum despre Romkuvert SRL

Engy Duminica, 27 Apr 2014

Eu am fost la ei la un interviu pe achizitii in 2012. Exista o cladire de birouri si o hala de productie alaturi. Birourile sunt moderne, cu daoar cativa anjatati, preponderent tineri.
Directrorul general, tanar si el, parte un tip normal si absolut firesc, fara vreo apucatura de sef. Era la pertu cu fetele din biroul de vanzari si atmosfera pare relaxata. Discuta la interviu pe indelete despre cerintele postului, te pune in tema cu procedura de lucru, iti povesteste putin despre ce s-a intamplat pe achizitii pana la scoaterea postului la concurs etc.
La vremea aia dorea sa dai si un test de inteligenta, pe calculator, contra-cronometru. Preciza ca nu e obligatoriu (probabil ca nu poti impune asta, nu stiu), dar ca el prefera sa fii de acord cu el si sa il dai.
In urma discutiei de atunci, am inteles ca vroia sa ofere ca salariu ceva pana in 2000 lei.
Postul, desi era complex, nu parea foarte solicitant.

Totusi nu stiu de ce, din 2012 si pana in 2014, anuntul pentru postul asta pe achizitii la Romkuvert a tot aparut repostat pe site-urile de recrutare de mai bine de cinci ori... Ceva e in neregula, dar nu stiu ce: angajatul? angajatorul?

Locuri de munca Cameron Romania Statutory Analyst with German
Cameron Romania
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania SAP Inventory / Warehouse Consultant - IT CE TSR
Continental Automotive Group ...
Locuri de munca Continental Automotive Group Romania RF Engineer Radar for Autonomous Driving - ADAS TSR
Continental Automotive Group ...
Locuri de munca In-Tech Engineering Services SRL Accounting Support cu germana - Brasov
In-Tech Engineering Services ...
Brasov, Job national
Locuri de munca Coca Cola HBC Romania - Hellenic Business Developer - Timisoara
Coca Cola HBC Romania - ...
Colegii si munca in sine
Casier si lucrator comercial
Conditii bune de curatenie,Produse putin mai ieftine, decat in alte retailuri,Produse ...
Functionar administrativ
Orele suplimentare sunt contorizate si nu se pierd. In unele departamente.
Casier si lucrator ...
Contabil