Rosegur

E-Mail: secretariat@rosegur.ro
    Site: www.rosegur.ro

Forum despre Rosegur

nicu Duminica, 23 Feb 2014

atunci de ce vin inspectori de operatiuni SSG prin mehedinti si le spun agentilor RSG ca o sa preia ei de la 1 aprilie? nu cred ca vin de nebuni

RSG Duminica, 23 Feb 2014

Lidl a dat 2 magazine noi din zona de vest la SSG. Toate magazinele Lidl care sunt pazite de ROSEGUR au ramas si vor ramane. Raman si Takko si Garanti.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Rosegur
ionut Sambata, 22 Feb 2014

si care ar fi acele zone?

Ex rosegur Vineri, 21 Feb 2014

Zvon cu iz de realitate In unele zone Lidl se preia de catre SSG, posibil si Takko a ...

DonCalini Vineri, 21 Feb 2014

Pacat .. Pacat ca in Bacau nu mai e .. au ramas obiectivele takko si garanti bank .. am ...

flo Duminica, 16 Feb 2014

mitzo stai linistita ca rosegur moare odata cu garanti si invers

avocatus Vineri, 14 Feb 2014

Raspuns lui floDin curiozitate am intrat pe acest site.....cu dorinta sa vad cum a fost ...

unu\'altu Vineri, 14 Feb 2014

RSG firma de salopetari maro si galben ca produsele de la Washington Club.ar trebui sa-si ...

flo Vineri, 14 Feb 2014

pt AVOCATUS de ce nu te duci tu singur sa-i intrebi?anul asta "capsunarii" au ...

avocatus Luni, 10 Feb 2014

Raspuns pentru GodfatherCu tot respectul ,raspunsul tau nu are legatura cu problematica ...

The godfather Duminica, 09 Feb 2014

Raspuns pentru avocatus: In primul rand salariile in domeniul privat nu prea au cum sa ...

RSG Sambata, 08 Feb 2014

De la 1 iunie 2014

ionut Sambata, 08 Feb 2014

si de cand se va numi force1?

avocatus Vineri, 07 Feb 2014

Poate sa ne spuna cineva daca este vreo diferenta intre manageriatul fostei conducerii ...

RSG Vineri, 07 Feb 2014

NU SE PIERD OBIECTIVE. Lidl si Takko raman. Si cred ca vom merge toti mai departe.

RSG Vineri, 07 Feb 2014

Intelegerea cu FORCE 1 nu a picat. este valabila, si-au platit toate ratele. Cine a spus ...

Mitza Joi, 06 Feb 2014

De Garanti ce se aude? Multumesc.

ionut Joi, 06 Feb 2014

Si cine ia lidl si Tako?

Ex rosegur Joi, 06 Feb 2014

DAAAA............. Pierde obiective de ex Lidl in Martie si urmeaza Takko

ionut Vineri, 31 Ian 2014

se mai aude cv de RG?cine o cumpara in final ca toti se lauda da nu o ia nimeni

Locuri de munca Leoni Wiring Systems Sef de Segment Productie - Ludus
Leoni Wiring Systems
Alt oras
Last update: 19.07.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Excellent vacancies in Bucharest for German speakers! - Account Payable role RS
Last update: 01.08.2017
Locuri de munca Nestle Romania Sales Representative Nespresso - 20h/week
Nestle Romania
Last update: 08.08.2017
Locuri de munca Oracle Romania Helpdesk Analyst - German / French (based in Iasi)
Oracle
Iasi
Last update: 26.07.2017
Locuri de munca DK Global Recruitment Czech Order Management role in Bucharest ! Join now ! RS
Last update: 15.08.2017
Support Technician
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Accounts Payable
Collection Officer
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Buna,Am fost contactata pentru un interviu, pozitia consilier juridic insolventa. Va rog daca ma puteti ajuta cu detalii (desfasurare ...
cristina_pulbere2000 16.08.2017
Pentru sales admin analist aveti ceva informatii despre post, salarii etc?
melek2017 16.08.2017
Dupa absolvirea unei facultati de economie ajungi sa spui ca ai noroc daca esti angajat printr-un program de MANAGEMENT TRAINEE, cum e ...
Vilcea 15.08.2017
Coordonator Recrutare
Casier
Engineer
Reprezentant medical
Reprezentant comercial
Technical Support Engineer
Privita in ansamblu, piata muncii din Romania este una robusta, tara noastra avand chiar cel mai mic procentaj de someri din randul tarilor ...
Peste jumatate dintre angajati isi iau parte din treaba de la birou cu ei acasa, si asta nu din prea multa dragoste pentru compania pentru ...
Cu totii am folosit cel putin odata tehnologia pusa la dispozitie de catre companiile pentru care lucram si in scopuri personale, nu doar ...